کد خبر:7721
پ

۷۷ درصد بودجه شهرداری گرگان تا کنون محقق شده است

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه امسال شهرداری گرگان ۹۴۲ میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که ۷۷ درصد آن تاکنون محقق شده و تاکنون ۷۳۰ میلیارد تومان بودجه دریافت کردیم. ناصر گرزین در گفتگو با برنا اظهار کرد: به مناسب ایام الله دهه فجر ۱۴ پروژه در مجموعه مدیریت شهری گرگان افتتاح و یا […]

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه امسال شهرداری گرگان ۹۴۲ میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که ۷۷ درصد آن تاکنون محقق شده و تاکنون ۷۳۰ میلیارد تومان بودجه دریافت کردیم.

ناصر گرزین در گفتگو با برنا اظهار کرد: به مناسب ایام الله دهه فجر ۱۴ پروژه در مجموعه مدیریت شهری گرگان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: اقلام مرتبط با سورتمه در شهربازی مدرن هزارپیچ که در گمرک بندرعباس در مدت زمان طولانی مانده بود تحویل و به گرگان منتقل شد و همچنین سالن مسقف ۶ هزار مترمربعی شهربازی هم آماده بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه همدلی، همراهی، وحدت و انسجام رمز موفقیت خدمات‌رسانی و توسعه است، با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه در تحقق این مهم بیان کرد: اصحاب رسانه بدون هیچ چشمداشتی در راستای شفاف‌سازی جامعه قدم بر داشته و امانت‌دار راستین قلم و حقیقت هستند.

گرزین افزود: ایرادات مطروحه علیه پروژه احداث تله‌کابین هم با نظرات کارشناسی و پیگیری‌های شورای شهر و شهرداری گرگان تا عید تعیین تکلیف خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: تبدیل وضعیت ۱۵۱ نفر از جامعه ایثارگران، حل مشکل پیمانکاران و پرداخت مطالبات آنها، تعیین تکلیف زمین‌های بلاتکلیف جاده هزارپیچ معروف ، بهره‌برداری سی‌ان‌جی سعدآباد، ساماندهی معتادان متجاهر و پیگیری ساخت سوله‌ای مختص آنها، خریداری ۲۱ اتوبوس شهری، تشکیل ۴۰ جلسه رسمی و علنی و ۱۰۲ مصوبه که ۹۲ درصد آنها تائید شد و ۱۴ پروژه قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در دهه فجر، ساماندهی دستفروشان و جذب سرمایه‌گذار برای ناهارخوران، تله کابین از جمله اقدامات و پیگیری‌های شورای شهر گرگان بوده است.

وی اظهار کرد: بودجه امسال شهرداری گرگان ۹۴۲ میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که ۷۷ درصد آن تاکنون محقق شده و تاکنون ۷۳۰ میلیارد تومان بودجه دریافت کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید