کد خبر:8332
پ

خودکشی دختر ۱۷ ساله در گرگان

فرمانده انتظامی گرگان گفت: پیکر بی جان دختر ۱۷ ساله گرگانی که عصر دیروز گم شدن وی به پلیس اعلام شده بود صبح امروز در کنار یکی از مجتمع های تجاری، پیدا شد.  سرهنگ علی تجری از پیدا شدن پیکر دختر ۱۷ ساله ای که گم شدن وی عصر دیروز به پلیس اعلام شده بود، […]

فرمانده انتظامی گرگان گفت: پیکر بی جان دختر ۱۷ ساله گرگانی که عصر دیروز گم شدن وی به پلیس اعلام شده بود صبح امروز در کنار یکی از مجتمع های تجاری، پیدا شد.

 سرهنگ علی تجری از پیدا شدن پیکر دختر ۱۷ ساله ای که گم شدن وی عصر دیروز به پلیس اعلام شده بود، خبر داد و اظهار کرد: نامبرده عصر دیروز به قصد کلاس مشاوره تحصیلی از منزل خارج و پاسخگوی تماس خانواده نبود.

وی افزود: مادر این دختر با اعلام موضوع، فقدان دختر را به کلانتری ۱۱ گرگان اعلام و متعاقب آن بلافاصله پرونده به پلیس آگاهی ارجاع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان گفت: صبح امروز در حالی که تلاش پلیس برای یافتن نامبرده ادامه داشت، با اطلاع یکی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ مبنی بر مشاهده جسد یک خانم جوان در کنار یک مجتمع تجاری، پلیس به محل اعزام شد و با بررسی مشخصات جسد، مشخص شد که جسد متعلق به فرد گمشده است.

وی ادامه داد: بر اساس نظر افسر بررسی صحنه، خودکشی نامبرده بر اثر سقوط از ارتفاع صورت گرفته و تحقیقات برای بررسی علل حادثه در دست اقدام است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =

کلید مقابل را فعال کنید