کد خبر:8148
پ

آموزش شهروندی به ۳۲۰ نفر و ۱۸۳ عملیات سازمان آتش نشانی گرگان در بهمن ۱۴۰۱

ئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از ارائه آموزش شهروندی به ۳۲۰ نفر و انجام ۱۸۳ عملیات از سوی این سازمان خبر داد. ه گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با توجه به ضرورت اهمیت آموزش های شهروندی و پیشگیری […]

ئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از ارائه آموزش شهروندی به ۳۲۰ نفر و انجام ۱۸۳ عملیات از سوی این سازمان خبر داد.

ه گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با توجه به ضرورت اهمیت آموزش های شهروندی و پیشگیری از حوادث احتمالی برای کاهش خسارت ‌های جانی و مالی و همچنین ارتقاء سطح آگاهی و مهارت های شهروندان در هنگام وقوع حوادث، از ابتدای سال دوره‌های آموزشی را در قالب طرح شهر ایمن برای شهروندان آغاز کرده است.

 

صفری با اشاره به عملکرد سازمان آتش نشانی در یازدهمین ماه امسال گفت: در بهمن ماه ۱۴۰۱ حدود ۳۲۰ نفر از شهروندان در قالب این طرح آموزش های لازم و ضروری را فرا گرفته اند که از این تعداد ۴۵ نفر از پرسنل شرکت ها، ۱۸۵ نفر دانش آموزان مدارس، ۲۰ نفر پرسنل بیمارستان منتخب تیم واکنش سریع بیمارستان و ۷۰ نفر از شهروندان به عنوان آتش نشان داوطلب آموزش دیده و مدرک آتش نشانان داوطلب برایشان صادر شد.

 

وی افزود: همچنین ۱۸۳ عملیات توسط ایستگاه های عملیاتی در بهمن ماه به انجام رسید که از این آمار، ۱۳۰ مورد به حوادث و ۸۰ مورد به اطفاء حریق مرتبط است.

 

به گفته صفری، بالاترین تعداد عملیات در بهمن ماه مربوط به محبوس شدن در آسانسور با ۴۷ حادثه و محبوس شدن در اماکن ۱۶ مورد بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =

کلید مقابل را فعال کنید