کد خبر:8517
پ

فرمانده انتظامی گرکان از دستگیری قاتل فراری پس از ۲ سال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی تجری اظهار کرد: ماموران در ادامه رسیدگی به پرونده های قتل عمد متعلق به سال های گذشته دریافتند فردی که سبب قتل یک نفر شده و ۲ سال  متواری بود،  در یکی از روستاهای سطح حوزه به […]

فرمانده انتظامی گرکان از دستگیری قاتل فراری پس از ۲ سال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی تجری اظهار کرد: ماموران در ادامه رسیدگی به پرونده های قتل عمد متعلق به سال های گذشته دریافتند فردی که سبب قتل یک نفر شده و ۲ سال  متواری بود،  در یکی از روستاهای سطح حوزه به صورت مخفیانه حضور داشته که بلافاصله دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پاسگاه نهارخوران  با انجام اقدامات فنی و کار اطلاعاتی محل اختفای قاتل را شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات سریع و هدفمند وی را در حالی که قصد فرار مجدد داشت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ تجری گفت: با توجه به بررسی های انجام گرفته مشخص شد فرد دستگیر شده به اتهام قتل عمد در سال ۱۳۹۹ تحت تعقیب پلیس بوده است.

این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد: پلیس حافظ جان، مال و نظم و آرامش مردم است و همه توان و تلاش خود را برای برقراری امنیت به کار می گیرد و از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید