کد خبر:2413
پ

36 پروژه عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان افتتاح و کلنگ زنی می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از افتتاح و کلنگ زنی36پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان، با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 90 میلیون تومان به مناسبت هفته دولت سال جاری خبر داد. به گزارش تحرک‌نو؛سید محسن حسینی اظهار کرد: با اعتباری بیش از 14 میلیارد و 90 میلیون تومان ، تعداد 27 پروژه […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از افتتاح و کلنگ زنی36پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان، با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 90 میلیون تومان به مناسبت هفته دولت سال جاری خبر داد.

به گزارش تحرک‌نو؛سید محسن حسینی اظهار کرد: با اعتباری بیش از 14 میلیارد و 90 میلیون تومان ، تعداد 27 پروژه افتتاح و 9 پروژه در هفته دولت کلنگ زنی می شوند.

وی افزود: این پروژه ها در قالب طرح های تامین آب و مهندسی رودخانه ها از محل اعتبارات ملی و استانی افتتاح و کلنگ زنی می شود که برای پروژه های قابل افتتاح 12 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است و برای پروژه های قابل کلنگ زنی جدید نیز بالغ بر 1 میلیارد و 390 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

حسینی تصریح کرد: 16 پروژه تامین آب و 11 پروژه مهندسی رودخانه از جمله پروژه های قابل افتتاح و 9 پروژه مهندسی رودخانه نیز از جمله پروژه های قابل کلنگ زنی شرکت آب منطقه ای گلستان در هفته دولت هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید