کد خبر:3102
پ

100 سارق در گلستان نقره داغ شدند

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف 239 فقره انواع سرقت در گلستان خبر داد. سرهنگ حسین پهلوان دلیر در گفت و گو با خبرنگارما گفت: در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و افزایش رضایتمندی شهروندان، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز توسط یگان‌های انتظامی و پلیس‌های تخصصی در سطح استان به اجرا […]

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف 239 فقره انواع سرقت در گلستان خبر داد.

سرهنگ حسین پهلوان دلیر در گفت و گو با خبرنگارما گفت: در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه و افزایش رضایتمندی شهروندان، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز توسط یگان‌های انتظامی و پلیس‌های تخصصی در سطح استان به اجرا در آمد.

وی با اشاره به اهمیت اجرای اینگونه طرح‌ها، تصریح کرد: با تلاش‌های بی‌وقفه ماموران ۱۰۰ سارق حرفه‌ای شناسایی و دستگیر شدند که در تحقیقات مقدماتی پلیس به ۲۳۹ فقره انواع سرقت در سطح استان اقرار کردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان با اشاره به کشف ۲۱ دستگاه موتورسیکلت سرقتی، خاطرنشان کرد: همچنین با اشراف اطلاعاتی پلیس، ۲۱ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز کشف و ۱۹ متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

پهلوان دلیر با اشاره به دستگیری ۱۵۶ متهم تحت تعقیب و ۹ نفر از اراذل و اوباش، تصریح کرد: چنین طرح‌های امنیتی تا پایان سال ادامه داشته و پلیس برای دفاع از امنیت و آرامش مردم با تمام توان، شبانه‌روز تلاش خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید