کد خبر:6111
پ

 مدیران «امضا طلایی» رصد می شوند

دادستان مرکز استان گلستان خطاب به مدیران گفت: مدیران امضا طلایی که با این اختیار قانونی بر خلاف منافع عمومی تصمیم بگیرند در راستای ترک فعل و کوتاهی در انجام وظایف قانونی تحت تعقیب کیفری قرار می دهیم. زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛  محمود اسپانلو در جلسه با مدیران دستگاه های اجرایی از […]

دادستان مرکز استان گلستان خطاب به مدیران گفت: مدیران امضا طلایی که با این اختیار قانونی بر خلاف منافع عمومی تصمیم بگیرند در راستای ترک فعل و کوتاهی در انجام وظایف قانونی تحت تعقیب کیفری قرار می دهیم.

زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛  محمود اسپانلو در جلسه با مدیران دستگاه های اجرایی از مدیران صاحب امضاهای طلایی خواست: از اختیار قانونی که به اصطلاح به آن صلاحیت گزینشی می گویند و عامیانه تر همان امضاهای طلایی است، در جهت منافع عمومی استفاده کنند .

وی با تاکید بر این که مدیران باید بر مبنای جلب منافع عمومی از این اختیار استفاده کنند، از رصد مدیران امضا طلایی خبر داد و گفت:  مدیران امضا طلایی که  با این اختیار قانونی بر خلاف منافع عمومی  تصمیم بگیرند در راستای ترک فعل و کوتاهی در انجام وظایف قانونی تحت تعقیب کیفری قرار می دهیم.

دادستان اسپانلو از مدیران خواست: هنگام اتخاذ تصمیم هایی که می تواند روی بخشی از مردم اثربگذارد ادله و سخنان طرفین را نیز بشنوند و بعد تصمیم بگیرند .

وی در ادامه این جلسه با بیان این که گلستان در زمینه توسعه با کم کاری تاریخی مواجه است گفت: خوشبختانه در دولت جدید تلاش برای شتاب بخشی توسعه استان بیشتر شده که قابل تقدیر است و شورای حفظ حقوق بیت المال نیز امادگی کمک به توسعه استان را دارد و تلاش می کنیم تا ضمن توسعه کمترین اسیب به منابع ملی و محیط زیست و اراضی کشاورزی وارد شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید