کد خبر:5728
پ

۱۹۰ واحد صنعتی در گلستان راکد است

نازنین احمدی: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با بیان اینکه ۱۹۰ واحد صنعتی در گلستان راکد است، گفت: برخی از واحد های تولیدی زیر ۵۰ درصد توان خود، در حال تولید هستند. درویشعلی حسن زاده در گفتگوباتحرک نواظهار کرد: تعداد کل واحد های صنعتی در استان گلستان حدود هزار و ۱۶۰ واحد است […]

نازنین احمدی:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با بیان اینکه ۱۹۰ واحد صنعتی در گلستان راکد است، گفت: برخی از واحد های تولیدی زیر ۵۰ درصد توان خود، در حال تولید هستند.

درویشعلی حسن زاده در گفتگوباتحرک نواظهار کرد: تعداد کل واحد های صنعتی در استان گلستان حدود هزار و ۱۶۰ واحد است که ۳۵۰ واحد تولیدی در استان پایین تر از توان تولید خود نسبت به گذشته در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی با فراز و نشیب های زیادی در حوزه صنعت، معدن و تجارت روبه‌رو بوده‌ایم، گفت: تعداد بسیاری از فعالان تولیدی متقاضی تسهیلات برای رفع مسائل مالی واحد تولیدی خود هستند.

حسن زاده تصریح کرد: واحدهای کوچک تولیدی فعالیت های شکننده ای دارند و با فراز و نشیب های اقتصادی دچار ضعف و ناتوانی می شوند اما در واحدهای بزرگتر تولیدی به علت تشکیل مدیریت قوی و ساختار سازمانی متناسب در برابر شوک های اقتصادی تاب آوری بالاتری دارند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: در بیشتر از ۹۰ درصد واحدهای تولیدی و صنعتی استان حدود ۵۰ نفر مشغول به کار هستند.

حسن زاده در خاتمه یادآورشد: اگر بتوانیم زنجیره ارزش را در استان تقویت کنیم و صنایع بزرگ را ایجاد کنیم گام بزرگی در صنعت گلستان ایجاد شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید