کد خبر:7226
پ

۸ درصد مشاغل حساس و مدیریتی اداره کل برعهده بانوان است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه ۱۱ درصد کارکنان اداره کل را بانوان تشکیل می دهند، گفت: از این میزان ۸ درصد مشاغل حساس و مدیریتی را بانوان برعهده دارند که افزایش این میزان در دستور کار قرار دارد. عادل مصدقی روز چهارشنبه در مراسم تجلیل و تقدیر از […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه ۱۱ درصد کارکنان اداره کل را بانوان تشکیل می دهند، گفت: از این میزان ۸ درصد مشاغل حساس و مدیریتی را بانوان برعهده دارند که افزایش این میزان در دستور کار قرار دارد.
عادل مصدقی روز چهارشنبه در مراسم تجلیل و تقدیر از بانوان ستادی و شهرستانی اداره کل بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر با حضورمدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان افزود: بکارگیری بانوان در مشاغل حساس و مدیریتی با نگاه دولت سیزدهم و استاندار معزز به استفاده از توان و ظرفیت بانوان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تدوین تقویم و برنامه سالانه جهت رقم خوردن اتفاقات خوب در حوزه بانوان و ایجاد انگیزه و افزایش روحیه نشاط و پویایی آنها از مهمترین موضوعات مورد تاکید است تا باتوجه به گستردگی و تنوع کاری مجموعه، نقش بالای بانوان در جهت خدمات رسانی به مردم بیش از پیش حفظ و قدردانی شود.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان نیز در این مراسم با تاکید بر نقش زنان در حوزه های اجتماعی و پیشرفت و بالندگی جامعه ، گفت: این اتفاق در سایه اندیشه، عملکرد و نقش آفرینی فاطمی بوقوع می پیوندد.
آزاده رجبی افزود: افزایش نقش بانوان در حوزه های مختلف کاری منو ط به همکاری مسوولان در این نقش پیشرویی و پیشرانی است.
وی با تاکید بر تفاوت نداشتن زن و مرد در سرشت و آفرینش، ادامه داد: تنها بخاطر شرایط جسمانی بانوان و آقایان است که نقش آفرینی آنها متفاوت می شود و بهمین دلیل از بانوان براساس شایستگی آنها باید استفاده شود.
در پایان به رسم یادبود و تقدیر، لوح سپاس و هدایایی به بانوان ستادی و شهرستانی اداره کل اهدا شد.
روابط عمومی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =

کلید مقابل را فعال کنید