کد خبر:2835
پ

۸۵ درصد دانش آموزان گلستان برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: تاکنون ۸۵.۹۳ درصد دانش آموزان گلستانی ثبت نام کرده و ۹۶ درصد سنجش آنها انجام شده است. به گزارش خبرنگار تحرک نو،احسان گوهری راد در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: ۳۸۶ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در گلستان تحصیل می کنند که نسبت به سال […]

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: تاکنون ۸۵.۹۳ درصد دانش آموزان گلستانی ثبت نام کرده و ۹۶ درصد سنجش آنها انجام شده است.

به گزارش خبرنگار تحرک نو،احسان گوهری راد در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: ۳۸۶ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در گلستان تحصیل می کنند که نسبت به سال گذشته ۱۱ هزار و ۹۰۰ دانش آموز افزایش یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان افزود:برنامه استقبال از سال تحصیلی در استان آغاز شده و تاکنون ۸۵.۹۳ درصد دانش آموزان ثبت نام کرده اند که ۹۶ درصد سنجش آنها انجام شده و تا ۲۰ شهریور ماه کار سنجش تمام آنها به پایان می رسد.

وی بیان کرد:مانور بازگشایی مدارس در ۲۰ شهریور برگزار شده و وضعیت مدارس در این طرح بررسی می شود.

گوهری را در بخش دیگری از سخنان خود گفت:یکی از اقدامات ما در سال های اخیر، تجاری سازی فضاهای آموزشی بود که در شهرستان های مختلف در حال اجرا است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان توضیح داد:تاکنون مجوز تجاری سازی ۸۰ مدرسه صادر شده و ۴۵ مورد آن انجام و مابقی این پروژه ها هم با پیشرفت ۵۰ درصدی در دست اجرا است.

وی اضافه کرد:برای جابجایی دانش آموزان به اردوگاه آشوراده در حال حاضر از قایق استفاده می شود لذا تقاضا داریم که اتوبوس دریایی برای استان در نظر گرفته شود.

طبق گفته گوهری راد برای تجهیز این اردوگاه دو میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =

کلید مقابل را فعال کنید