کد خبر:3322
پ

۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به دامداران گلستانی پرداخت شده است

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان با بیان اینکه این ستاد از خانوارهای واجد شرایط برای تولید و افزایش درآمد آنها حمایت می کند، گفت: از سال ۹۸ تا کنون، ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به ۵۵۰ خانوار دامپرور پرداخت شده است. محمدمهدی سلمان زاده در جمع خبرنگاران در خصوص کاروان سلامت دام […]

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان با بیان اینکه این ستاد از خانوارهای واجد شرایط برای تولید و افزایش درآمد آنها حمایت می کند، گفت: از سال ۹۸ تا کنون، ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به ۵۵۰ خانوار دامپرور پرداخت شده است.

محمدمهدی سلمان زاده در جمع خبرنگاران در خصوص کاروان سلامت دام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: ۴۶ درصد کار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه اشتغال، در حوزه دام و دامپروری بوده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان افزود:با توجه به جایگاه و ظرفیت بالای دامپروری در استان،تاکنون ۲۵ مصادیق شغلی در حوزه دامپروری از سوی این ستاد شناسایی شده است.

وی ادامه داد:ستاد فرمان امام در حوزه اشتغال در 250 روستا در حوزه دام وارد شده است و تسهیلات 4 درصدی تا سقف 50 میلیون تومان پرداخت می کند.

سلمان زاده با بیان اینکه این ستاد از خانوارهای واجد شرایط برای تولید و افزایش درآمد آنها حمایت می کند، گفت: از سال 98 تا کنون، 70 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به 550 خانوار دامپرور پرداخت شده است.

وی افزود:همچنین 125 میلیارد تومان نیز آورده این خانوارها بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید