کد خبر:2209
پ

۶۴ دانشجوی جهادگر برای کمک به کادر درمان وارد گلستان شدند

۶۴ دانشجوی جهادگر علوم پزشکی از سراسر کشور، برای کمک به کادر درمان وارد گلستان شدند.به گزارش تحرک نو،طی فراخوان و گردهمایی بسیج دانشجویی جامعه پزشکی استان گلستان تعداد ۶۴ دانشجوی جهادگر از سراسر کشور برای همکاری با کادر درمان استان اعلام آمادگی کرده و وارد گلستان شدند. دانشجویان جهادگر،طی گردهمایی که در مجموعه آموزش […]

۶۴ دانشجوی جهادگر علوم پزشکی از سراسر کشور، برای کمک به کادر درمان وارد گلستان شدند.
به گزارش تحرک نو،طی فراخوان و گردهمایی بسیج دانشجویی جامعه پزشکی استان گلستان تعداد ۶۴ دانشجوی جهادگر از سراسر کشور برای همکاری با کادر درمان استان اعلام آمادگی کرده و وارد گلستان شدند.

دانشجویان جهادگر،طی گردهمایی که در مجموعه آموزش عالی فلسفی برگزار شد با چگونگی درمان، حساسیت های دارویی و پروتکل های درمانی که به تایید ستاد بحران کرونا نوشته شده آشنا شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این خصوص گفت:حضور دانشجویان جهادی به صورت دو شیفت و شبانه روزی در مراکز درمان سرپایی کرونا را،موفقیت بزرگی در کاهش ترافیک در بیمارستان ها و کاهش خستگی کادر درمان و افزایش سطح خدمت رسانی به بیماران کرونایی را به دنبال داشت.

محمد مهدی زرگران افزود:همت و روحیه ایثارگری این عزیزان در برقرای نظم،به عهده گرفتن مسئولیت ها و همکاری با پزشکان چشمگیر و مثال زدنی به شمارآورد.

مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی گفت: اقدام گروه‌های جهادی در گام نخست،کمک به کادر درمان بیمارستان و در گام دوم،تلاش برای ارتقا سلامت جسمی و معنوی بیماران است.

مهدی عرب افزود:گروه‌های جهادی در موج‌های گذشته کرونا در بیمارستان اقداماتی انجام دادند که در تاریخ ماندگار شد و امروز هم با توجه به افزایش تعداد موارد ابتلا و بیماران بستری، بار دیگر نیازمند حضور ارزشمند آن‌ها هستیم.

وی بیان کرد:در طول شبانه روز در مراکز تزریق داروی سرپایی کرونا ۴۰۰ بیمار پذیرش و داروی رمدسیویر دریافت می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید