کد خبر:7648
پ

۵ پروژه عمرانی در مراوه تپه گلستان با اعتبار بیش از ۲۴ میلیارد تومان بهره برداری شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مراوه تپه از بهره برداری احداث و آسفالت ۲ راه روستایی، دو دهنه پل و ایمن سازی فیزیکی یک مدرسه حاشیه راه با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون تومان در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق گلستان خبر داد. […]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مراوه تپه از بهره برداری احداث و آسفالت ۲ راه روستایی، دو دهنه پل و ایمن سازی فیزیکی یک مدرسه حاشیه راه با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون تومان در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق گلستان خبر داد.
یوسف مرگان در مراسم بهره برداری متمرکز این پروژه ها با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل امور شهری استانداری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرماندار و سایر مسوولان استانی و شهرستانی گفت: این پروژه ها شامل احداث و آسفالت راه روستایی دادلی غزنین بطول ۹ کیلومتر و بهسازی و لکه گیری روکش آسفالت محور مراوه تپه به کلاله بطول ۲ کیلومتر می باشد.
به گفته وی، احداث یک دهنه پل ۲ متری باکسی در محور مراوه تپه- بسطام دره و احداث پل سه متری و دیوار آبنما در محور مراوه-نارلی آجی سو از پروژه های دیگر است.
مرگان همچنین از ایمن سازی فیزیکی یک مدرسه حاشیه راه مراوه با جهت ارتقای ایمنی عبور و مرور دانش آموزان در این ایام بعنوان پروژه ای دیگر نام برد.
شهرستان مرزی مراوه تپه دارای ۶۵۰کیلومتر انواع راه و ۲ شرکت حمل و نقل باری و مسافری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید