کد خبر:6732
پ

۵۸۴۱ معلول گلستانی در نوبت دریافت مستمری از بهزیستی هستند

مدیر کل بهزیستی گلستان گفت: پنج هزار و ۸۴۱ نفر پشت نوبت دریافت مستمری از بهزیستی هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ عارف کیانی صبح امروز (۹ آذر) در نشست خبری با رسانه ها اظهار کرد: به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت، ۷۵ برنامه به صورت استانی و ۱۲ برنامه در سطح شهرستان […]

مدیر کل بهزیستی گلستان گفت: پنج هزار و ۸۴۱ نفر پشت نوبت دریافت مستمری از بهزیستی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ عارف کیانی صبح امروز (۹ آذر) در نشست خبری با رسانه ها اظهار کرد: به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت، ۷۵ برنامه به صورت استانی و ۱۲ برنامه در سطح شهرستان گرگان اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: به مناسبت این هفته دو مرکز توانبخشی روزانه در شهرستان‌های بندرترکمن و بندرگز و یک مرکز شبانه روزی اعصاب و روان در گرگان افتتاح خواهد شد.
وی گفت: ظرفیت مرکز شبانه روزی اعصاب و روان گرگان ۵۰ نفر و مراکز توانبخشی شهرهای بندرگز و بندرترکمن ۳۰ نفر است.
وی بیان کرد: در دهه فجر امسال هم ۶ مرکز توانبخشی که شامل چهار مرکز روزانه و دو مرکز شبانه روزی است افتتاح خواهد شد.
وی افزود: در سطح استان گلستان ۵۴ هزار و ۱۴۲ معلول جسمی حرکتی، بینایی، شنوایی، ذهنی، صوت و گفتار و روان داریم که تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند.
کیانی ادامه داد: ۳۷ هزار و ۱۴۸ نفر تحت حمایت مستمری سازمان هستند و پنج هزار و ۸۴۱ نفر پشت نوبت دریافت مستمری از بهزیستی هستند.
کیانی تصریح کرد: با توجه به متناسب سازی حق ق کارکنان دولت، مستمری بگیران و یارانه ۵۰ درصد مراکز شبانه و روزانه افزایش پیدا کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید