کد خبر:14342
پ
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان:

۵۵۰ خودروی عمومی برای جابه‌جایی مسافران نوروزی در گلستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: هزار و ۵۵۰ دستگاه خودروی عمومی شامل ۸۰۰ تاکسی، ۶۰۰ مینی‌بوس و ۱۵۰ اتوبوس، مسافران نوروزی استان را برای سفرهای برون‌شهری و بین استانی جابه‌جا می‌کنند. عادل مصدقی روز دوشنبه اظهار کرد: برای افزایش ایمنی در تردد، خط کشی ۸۰۰ کیلومتر از راه‌های استان با هزینه […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: هزار و ۵۵۰ دستگاه خودروی عمومی شامل ۸۰۰ تاکسی، ۶۰۰ مینی‌بوس و ۱۵۰ اتوبوس، مسافران نوروزی استان را برای سفرهای برون‌شهری و بین استانی جابه‌جا می‌کنند.

عادل مصدقی روز دوشنبه اظهار کرد: برای افزایش ایمنی در تردد، خط کشی ۸۰۰ کیلومتر از راه‌های استان با هزینه ۲۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

وی با اشاره به آمادگی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان برای ارایه خدمت به مسافران نوروزی، افزود: ۳۰ گشت راهداری با ۱۷۵ دستگاه خودروی سبک، نیمه سنگین و سنگین همزمان با تعطیلات نوروز در راه‌های استان مستقر هستند .

مصدقی یادآور شد: در این ایام همچنین ۲۷ راهدارخانه و اداره شهرستانی و ۲۱ مجتمع خدماتی نیز برای ارایه خدمات هرچه بهتر به مسافران نوروزی بکارگیری می‌شود.

وی با اشاره به آغاز به کار پویش «ایمنی چشم به راهیم» با هدف ایمنی و آرامش و امنیت عبور و مرور مسافران نوروزی و کاهش تلفات جاده‌ای گفت: محل برگزاری این پویش در گلستان، مجتمع خدماتی امام رضا(ع) در ورودی بندرگز از سمت مازندران است.

به گفته مصدقی، این پویش به عنوان مکانی برای استراحت رانندگان درنظر گرفته شده تا پس از رانندگی، ضمن استراحت به همراه خانواده، از برنامه فرهنگی و سایر امکانات رفاهی تدارک دیده شده در این مجتمع بین راهی استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مرکز مدیریت راه‌های استان گلستان با شماره ۱۴۱ به صورت شبانه روزی آماده ارایه آخرین وضعیت راه‌ها به کاربران جاده‌ای است.

استان گلستان بین دو قطب گردشگری شمال و زیارتی مشهد مقدس قرار دارد و هر ساله در تعطیلات نوروز هزاران مسافر با وسیله نقلیه عمومی و شخصی از آن گذر می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید