کد خبر:5788
پ

۳۰۵۰ تعاونی فعال، ۱۱ هیئت حل اختلاف و ۱۶ هیئت تشخیص و سازش در استان فعال است.

زندی از تحرک نو، حسین‌علی خواجه‌مظفری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:بیش از ۲۷۳ هزار بیمه‌شده تامین اجتماعی در استان گلستان داریم و ۴۶ هزار و ۴۱۱ کارگاه اقتصادی در استان فعال است که ۴ هزار و ۳۳۲ واحد صنعتی بیش از ۱۰ نفر نیروی کار دارد. 🔻با وجود اینکه نرخ بیکاری در کشور […]

زندی از تحرک نو، حسین‌علی خواجه‌مظفری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:بیش از ۲۷۳ هزار بیمه‌شده تامین اجتماعی در استان گلستان داریم و ۴۶ هزار و ۴۱۱ کارگاه اقتصادی در استان فعال است که ۴ هزار و ۳۳۲ واحد صنعتی بیش از ۱۰ نفر نیروی کار دارد.

🔻با وجود اینکه نرخ بیکاری در کشور در بهار امسال ۹.۲ درصد بوده اما در گلستان این شاخص ۸.۲ درصد است و نرخ مشارکت اقتصادی در استان نیز ۳۷.۲ درصد اعلام شده است.

🔻۳۰۵۰ تعاونی فعال، ۱۱ هیئت حل اختلاف و ۱۶ هیئت تشخیص و سازش در استان فعال است.

🔻۱۴۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل رونق تولید و ۸.۵ میلیارد تومان نیز از محل تبصره ۱۸ به تعاونی‌ها تسهیلات داده شده است.

🔻تعهد اشتغال استان گلستان برای ۱۴۰۱ بالغ بر ۳۱ هزار و ۳۱۰ شغل است که تاکنون ۸۸۲۸ شغل در سامانه رصد ثبت شده است.

🔻سهم استان از تسهیلات مشاغل خانگی ۶۴ درصد بیشتر شد و به ۱۰۰ میلیارد تومان رسید. همچنین ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مصوبه سفر دولت و ۲۷۸ میلیارد تومان نیز تسهیلات برای کسب و کارهای خرد به استان ابلاغ شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید