کد خبر:8690
پ

۲۶ کیلومتر از راههای گلستان در سال ۴۰۲ روشن می شوند

استاندار گلستان با بیان اینکه افزایش روشنایی جاده ها در کاهش حوادث ترافیکی تاثیر دو چندان می گذارد،گفت: احداث ۲۶ کیلومتر از روشنایی راهها با اعتباری قریب به ۳۶ میلیارد تومان طی سال جاری در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار دارد. علی محمد زنگانه در حاشیه بازدید از […]

استاندار گلستان با بیان اینکه افزایش روشنایی جاده ها در کاهش حوادث ترافیکی تاثیر دو چندان می گذارد،گفت: احداث ۲۶ کیلومتر از روشنایی راهها با اعتباری قریب به ۳۶ میلیارد تومان طی سال جاری در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قرار دارد.
علی محمد زنگانه در حاشیه بازدید از راههای شرق استان (محدوده جنگل دلند) بویژه وضعیت روشنایی آنها بمناسبت هفتم اردیبهشت ماه روز ملی ایمنی حمل و نقل به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: در سال گذشته ۱۶ کیلومتر روشنایی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در مسیرهای اصلی استا ن انجام شد و ۱۲ کیلومتر دیگر نیز با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در دست اقدام است.

به گفته وی، یکی از مشکلات راههای استان در بدو دولت سیزدهم، سرقت نزدیک به ۸۰ کیلومتر از کابل ها و ترانس و تیرهای برق مسیرهای اصلی بوده که مساله ای مضاعف برای حوادث ترافیکی استان شده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید