کد خبر:3075
پ

۱۰۰ دستگاه ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی اهدا شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان از اهدای ۱۰۰ دستگاه ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی استان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحرک‌نو،محمد مهدی سلمان زاده، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان از اهدای یکصد دستگاه ویلچر به خانواده‌های محروم و دارای معلول کودک و نوجوان با همکاری بنیاد ۱۵ خرداد […]

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان از اهدای ۱۰۰ دستگاه ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحرک‌نو،محمد مهدی سلمان زاده، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان از اهدای یکصد دستگاه ویلچر به خانواده‌های محروم و دارای معلول کودک و نوجوان با همکاری بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و توزیع آن در استان خبر داد.

سلمان زاده گفت: این اقدام با عنوان پویش “چرخ زندگی” برای تامین بخشی از ویلچر مورد نیاز معلولان محروم استان انجام شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گفت: این خدمات از جمله اقدامات اجتماعی بنیاد ۱۵ خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است که خدمات آن در این استان اجرایی شد.

وی گفت:در مرحله اول توزیع ویلچر جمعا مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون ریال هزینه و مقرر شده این خدمات در مراحل بعدی برنامه ریزی شود.

سلمان زاده افزود:بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان نیز در اقدامات اجتماعی خود همزمان با بازگشایی مدارس در مهر ماه سالجاری خدمات خوبی را به خانواده‌های محروم و نیازمند مناطق کم برخوردار اختصاص داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید