کد خبر:15157
پ
سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا گلستان؛

یرنامه های هفته صرفه جویی در مصرف آب اعلام شد

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان آب محور امنیت و ضامن توسعه را شعار هفته صرفه جویی امسال عنوان کرد. به گزارش تحرک نو از گرگان، محمد حسن حسنی اظهارکرد: ۲۵ الی ۳۱ خرداد ماه به نام هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده و برنامه های […]

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان آب محور امنیت و ضامن توسعه را شعار هفته صرفه جویی امسال عنوان کرد.

به گزارش تحرک نو از گرگان، محمد حسن حسنی اظهارکرد: ۲۵ الی ۳۱ خرداد ماه به نام هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده و برنامه های اطلاع رسانی و آموزش های عمومی زیادی برای ارتقای آگاهی شهروندان و نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه از آب اجرا می شود.

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا گلستان به تشریح عناوین هفته صرفه جویی در مصرف آب پرداخت و عنوان کرد: جمعه ۲۵ خرداد به عنوان ” آب ، ارزش های دینی و ملی “، شنبه ۲۶ خرداد ماه، ” خانواده، فرهنگ و مدیریت مصرف “، یکشنبه ۲۷ خرداد ماه،” آب ، رسانه و افکار عمومی ” نامگذاری شده است.

حسنی افزود: دوشنبه ۲۸ خرداد ماه به عنوان ” پساب، صنعت و محیط زیست “، سه شنبه ۲۹ خرداد ماه،” آب، اقتصاد و بهره وری “، چهارشنبه ۳۰ خرداد،” آب ، عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی ” و در نهایت پنج شنبه ۳۱ خرداد ماه به عنوان ” آب، آموزش شهروندی و مسئولیت پذیری ” نامگذاری شده است.

وی در ادامه اقدامات مهم این دفتر در این هفته را اطلاع‌رسانی هفته صرفه‌جویی آب از طریق رسانه‌ها و مطبوعات محلی، انجام مصاحبه مدیرعامل با مطبوعات، خبرگزاری‌ها، صداوسیما و یا بازدید از رسانه‌ها، هماهنگی با صداوسیمای مرکز استان برای تهیه گزارش و انعکاس فعالیت‌های فرهنگی صرفه‌جویی با حضور مدیر عامل و معاونین، تبلیغات محیطی، پخش تیزر و پیام‌های مصرف بهینه آب از طریق رادیو و تلویزیون و سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی، تقدیر از خبرنگاران فعال در مطبوعات و شبکه‌های استانی که همکاری‌ با این شرکت داشته اند، هماهنگی با ائمه جماعات مساجد برای تبیین موضوعات مربوط به آب و مصرف بهینه در نمازهای جماعت از مهم ترین اقدامات این دفتر در هفته صرفه جویی در مصرف آب خواهد بود.

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گلستان در پایان به نقش مهم خانواده ها در صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد و افزود: همکاری و مشارکت بیش از پیش خانواده‌ها بویژه زنان به عنوان عنصر اصلی خانواده بر رعایت الگوی مصرف ضروری خواهد بود و از خانواده های محترم تقاضا داریم تا حد امکان از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند تا همکاران ما در سراسر استان جهت تامین آب شرب، پایدار، سالم و بهداشتی دچار مشکل نشوند.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید