کد خبر:5667
پ

گلستان در انتظار بارش های رگباری

«نوربخش داداشی» اظهارداشت: تجزیه و تحلیل الگوهای پیش یابی نشان می دهد که از شامگاه امشب جمعه به علت تلاطمات جوی احتمال وقوع بارش های پراکنده و البته غیر موثر در ارتفاعات محتمل است. مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: از روز شنبه تا اواسط هفته آینده با ورود سامانه بارشی شاهد بارش های رگباری، رعد وبرق، وزش باد […]

«نوربخش داداشی» اظهارداشت: تجزیه و تحلیل الگوهای پیش یابی نشان می دهد که از شامگاه امشب جمعه به علت تلاطمات جوی احتمال وقوع بارش های پراکنده و البته غیر موثر در ارتفاعات محتمل است.

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیرکل هواشناسی گلستان افزود: از روز شنبه تا اواسط هفته آینده با ورود سامانه بارشی شاهد بارش های رگباری، رعد وبرق، وزش باد نسبتا شدید موقتی و کاهش دما در گلستان محتمل است.


وی گفت: ناپایداری های جوی تا اواخر وقت سه شنبه در گلستان فعال است و در این مدت، آبگرفتگی برخی معابر، بالا آمدن آب رودخانه‌ها و برخورد صاعقه، دور از انتظار نیست.

داداشی گفت: مردم در این مدت از توقف در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل ها بپرهیزند و هنگام چرای دام در حاشیه رودخانه ها و هنگام کوهنوردی  و صعود به ارتفاعات احتیاط کنند.

گلستان با گستره افزون بر ۲۰ هزار کیلومتر مربع و برخورداری از هفت اقلیم آب و هوایی از جنوب با سمنان، از شرق با خراسان شمالی، از غرب با مازندران و از شمال با ترکمنستان همسایه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − یک =

کلید مقابل را فعال کنید