کد خبر:5973
پ

گلستان جزو ۱۰ استان برتر کشور از حیث مواهب الهی است

به گزارش زندی ازتحرک نو،«علی محمد زنگانه» در مراسم افتتاح دو پروژه تولیدی شهرستان گنبدکاووس اظهارکرد: ۵۶ هزار میلیارد تومان در حال حاضر درآمد تولید ناخالص گلستان است، که در سند چشم انداز ۱۴۰۴ باید به ١١٢ هزار میلیارد تومان برسد.استاندار گلستان افزود: باید برای افزایش درآمد سرانه در استان تولید ثروت و ایجاد زیرساخت‌های […]

به گزارش زندی ازتحرک نو،«علی محمد زنگانه» در مراسم افتتاح دو پروژه تولیدی شهرستان گنبدکاووس اظهارکرد: ۵۶ هزار میلیارد تومان در حال حاضر درآمد تولید ناخالص گلستان است، که در سند چشم انداز ۱۴۰۴ باید به ١١٢ هزار میلیارد تومان برسد.
استاندار گلستان افزود: باید برای افزایش درآمد سرانه در استان تولید ثروت و ایجاد زیرساخت‌های لازم بمنظور سرمایه گذاری بخش خصوصی و کارآفرینان اقدام کرد.
استاندارگلستان بیان کرد: با شناسایی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف استان اطلاعات این بخش و زمان بازگشت سرمایه از طریق سامانه‌ طراحی و در اختیار سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قرار گیرد.
وی به منظور تسهیل در سرمایه‌گذاری در این زمینه افزود: ۸۰ درصد مسیر کسب مجوزها بدون نام انجام و در اختیار سرمایه‌گذاران واجد شرایط قرار تا شرایط برای سرمایه گذار فراهم شود و بدون دغدغه کسب مجوزها در کوتاهترین زمان فعالیت خود را انجام دهند.
ویخاطرنشان کرد: گلستان از حیث مواهب الهی جزو ۱۰ استان برترکشور است اما از حیث تولید ناخالص و درآمد سرانه در بین استان‌های کشور از آخر استان چهارم است.
زنگانه تاکید کرد: باید تلاش شود با جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی و حمایت از آنها جایگاه استان ارتقا یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید