کد خبر:5489
پ

کشف 111 میلیارد تومان زمین خواری در گلستان

نیلوفر احمدی: فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف بیش از 111 میلیارد تومان زمین خواری در استان خبر داد و گفت: در همین راستا 11 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. سردار “سعيد دادگر” اظهار کرد: با توجه به اهمیت حفظ منابع طبیعی و تاکیدات […]

نیلوفر احمدی:

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف بیش از 111 میلیارد تومان زمین خواری در استان خبر داد و گفت: در همین راستا 11 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار “سعيد دادگر” اظهار کرد: با توجه به اهمیت حفظ منابع طبیعی و تاکیدات سلسله مراتب فرماندهی فراجا در این حوزه، اولين مرحله طرح استاني مبارزه با زمين خواري با جدیت در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی گلستان با همکاری اداره کل منابع طیبعی و هماهنگی با مراجع قضائی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و هماهنگی با مراجع ذیصلاح، موفق به کشف 11 فقره تصرف غیرمجاز اراضی ملی در شهرستان های گرگان، علی آباد کتول، آزادشهر و مینودشت به متراژ 62 هزار و 365 متر مربع شدند.

فرمانده انتظامي استان گلستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش زمین های مورد نظر، بیش از 111 میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: در همین راستا 11 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار دادگر خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی در این راستا انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید