کد خبر:2975
پ

کشف ۶۷ درصدی سرقت‌های سیم و کابل برق در گالیکش

فرمانده انتظامی گالیکش از کشف ۶۷ درصدی سرقت‌های سیم و کابل برق در گالیکش خبر داد. به گزارش تحرک‌نو،فریدون جهان‌تیغ در گفت و گو با خبرنگاران گلستان با تاکید بر لزوم مسئولیت‌پذیری همه سازمان‌ها و نهادها در راستای ارتقاء شاخص‌های امنیتی، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۷ درصد سرقت‌های سیم و کابل برق […]

فرمانده انتظامی گالیکش از کشف ۶۷ درصدی سرقت‌های سیم و کابل برق در گالیکش خبر داد.

به گزارش تحرک‌نو،فریدون جهان‌تیغ در گفت و گو با خبرنگاران گلستان با تاکید بر لزوم مسئولیت‌پذیری همه سازمان‌ها و نهادها در راستای ارتقاء شاخص‌های امنیتی، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۷ درصد سرقت‌های سیم و کابل برق در سطح شهرستان کشف شده است.

وی با تاکید بر بکارگیری روش‌های پیشگیری از سرقت، افزود: وقوع سرقت حتی سرقت‌های خرد، احساس امنیت را کاهش می‌دهد.

فرمانده انتظامی گالیکش، با بیان اینکه مبارزه با سرقت یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است، گفت: در همین راستا تلاش شده است با بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت‌های مردمی و توان دستگاه‌ها و سازمان‌ها نسبت به کنترل و کاهش جرایم خصوصا سرقت اقدام شود.

جهان‌تیغ، سرقت سیم و کابل برق را یکی از معضلات شهرستان عنوان و تصریح کرد: به منظور کنترل و کاهش وقوع اینگونه سرقت‌ها با تقویت گشت‌های هدفمند و تلفیقی به صورت محسوس و نامحسوس و بررسی جغرافیای محل جرم، اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به دستگیری ۴۵ سارق سیم و کابل برق طی این مدت، گفت: انتظار داریم دهیاران، شوراهای معهتمد پلیس و آحاد شهروندان همچون گذشته با تداوم همکاری با پلیس، هرگونه اخبار و موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید