کد خبر:7511
پ

پیش بینی ۷۰۰۰ برنامه طی دهه فجر در گلستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان  در نشست گروه خبری فجر گلستان اظهار کرد: بیش از هفت هزار برنامه فرهنگی اجتماعی برای ایام دهه فجر در استان گلستان پیش بینی شده است. سید علی مهاجر  افزود: اجرای سرود ۱۳۵۷نفره در روز ۲۲ بهمن، اجرای مراسم متمرکز گلبانگ انقلاب با جمعیت ۵هزار نفری دانش آموزان […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان  در نشست گروه خبری فجر گلستان اظهار کرد: بیش از هفت هزار برنامه فرهنگی اجتماعی برای ایام دهه فجر در استان گلستان پیش بینی شده است.

سید علی مهاجر  افزود: اجرای سرود ۱۳۵۷نفره در روز ۲۲ بهمن، اجرای مراسم متمرکز گلبانگ انقلاب با جمعیت ۵هزار نفری دانش آموزان و فعال شدن رادیو انقلاب در مدارس است.

وی بیان کرد: سی و هشتمین جشنواره فیلم و موسیقی فجر همزمان با سراسر کشور در گلستان آغاز خواهد شد و همچنین برپایی سینما سیار در شهرستان آق قلا و دیگر مناطق محروم و برگزاری نمایشگاه تخصصی تولید محتوا در حوزه رسانه از دیگر برنامه های قابل ذکر است.

مهاجر گفت: برنامه دوچرخه سواری از فرودگاه تا مزار شهدا پس از استقبال نمادین در تاریخ ۱۲ فروردین، مسابقات ورزشی کارمندان و سرود کوهنوردان از برنامه های ورزشی است که در این ایام پیش بینی شده است.

وی افزود: طرح کاروان سلامت توزیع دارو، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب، اهدا جهیزیه به نوعروسان، برگزاری همایش های دانشجویی، بازدید از کارخانه ها در قالب برنامه راهیان پیشرفت از دیگر برنامه های شاخص این ایام است.

وی دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب و گردهمایی ائمه جمعه را هم جزو برنامه های دهه فجر ذکر کرد.

معاون استاندار گلستان گفت: همایش زن انقلابی در شهرستان ها، همایش نقش الگوی سوم زن در تحکیم خانواده و تجلیل از بانوان فرهیخته از برنامه های خاص برای بانوان خواهد بود.

مهاجر گفت: امروز با جنگ ترکیبی مواجه هستیم و در این جنگ دشمنان روی اعتقادات و روحیه ما تمرکز کرده اند که در همین راستا از رسانه ها می خواهیم به موضوع جهاد تبیین توجه کنند زیرا روایت پیشرفت ها دل مردم را شاد و دشمنان را ناامید می کند.

معاون استاندار گلستان با بیان اینکه تمرکز استان در دهه فجر بر روی پروژه های نیمه تمام است، گفت: وقتی تمرکز روی زیرساخت ها است یعنی اقدامات جاری در حال انجام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان اظهارکرد: دو دستگی و تفرقه عامل عدم پیشرفت بخش های مختلف استان تا کنون بوده است.

مهاجر از برگزاری دومین اجلاس تقریب  مذاهب در گلستان و میزبانی از ۵ کشور همسایه در این استان خبر داد.

مهاجر افزود: دشمنان باید بدانند امسال دهه فجر فرصتی است تا بتوانیم دستاورد های خود را مرور کنیم.

وی تاکیدکرد: دشمنان متعجب هستند که با این هجمه ای که به وجود آورده اند اما همچنان اتفاقات خوبی در کشور رقم می خورد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید