کد خبر:7603
پ

پیش بینی ساختمان های ۲۰ طبقه در ضوابط بلند مرتبه سازی

شهردار گرگان گفت: قیمت مسکن در گرگان جزو ۵ شهر گران کشور است که به همین دلیل در ضوابط بلند مرتبه سازی بر اساس استانداردها تا ۲۰ طبقه ارتفاع در پهنه های مختلف شهر دیده شده است. سید محمدرضا سید النگی در نشست خبری با رسانه ها اظهار کرد: ضوابط بلند مرتبه سازی تکمیل و […]

شهردار گرگان گفت: قیمت مسکن در گرگان جزو ۵ شهر گران کشور است که به همین دلیل در ضوابط بلند مرتبه سازی بر اساس استانداردها تا ۲۰ طبقه ارتفاع در پهنه های مختلف شهر دیده شده است.

سید محمدرضا سید النگی در نشست خبری با رسانه ها اظهار کرد: ضوابط بلند مرتبه سازی تکمیل و برای مراجع بالادستی ارسال شده که در این ضوابط بر اساس استانداردها تا ۲۰ طبقه ارتفاع در پهنه های مختلف شهر دیده شده است.

به گفته وی، قیمت مسکن در گرگان جزو ۵ شهر گران کشور است.

شهردار گرگان گفت: گرگان به عنوان نهمین شهر کشور در درگاه ملی خدمات عضو شده است.

وی در خصوص تعیین تکلیف وضعیت آبشار صخره ای ناهارخوران گفت: در حال حاضر هنوز قرارداد بین شهرداری و منابع طبیعی امضا نشده است به همین دلیل شهرداری به صورت قانونی اجازه دخل و تصرف در محوطه النگدره و ناهارخوران را ندارد

و تنها می تواند خدمات ارائه کند.

سید النگی اضافه کرد: سرمایه گذار این پروژه منتظر تعیین تکلیف قرارداد شهرداری با منابع طبیعی است.

وی در ادامه در مورد وضعیت ایست کار در گرگان بیان کرد: ایست کار فعال است و اکنون ۷۰۰ نفر در این مکان ثبت نام کرده و ساماندهی شده اند و حقوقی برابر قانون کار دریافت می کنند که از مزایای بیمه ای برخوردار هستند.

شهردار گرگان افزود: بنا به مسائلی که وجود دارد کارگران علاقه ای به شناسایی شدن و ثبت و ساماندهی در این مکان ندارند و از این اقدام پرهیز می کنند.

وی همچنین گفت: آبنمای ماتریسی آماده بهره برداری است و در ۲۲ بهمن به صورت نمادین راه اندازی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید