کد خبر:5317
پ

پیرغلامان اهل بیت(ع) در گلستان تجلیل شدند

در آستانه ماه محرم و همزمان با سراسر کشور،  نخستین آیین تکریم از پیرغلامان اهل بیت(علیهم السلام) به همت بنیاد دعبل خزاعی کشور در گلستان برگزار شد.  در این آیین سراسری هدایای ارزشمند معنوی به همراه تقدیرنامه ویژه از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور به پیرغلامان با اخلاص سیدالشهدا (ع) در گلستان اهدا شد. […]

در آستانه ماه محرم و همزمان با سراسر کشور،  نخستین آیین تکریم از پیرغلامان اهل بیت(علیهم السلام) به همت بنیاد دعبل خزاعی کشور در گلستان برگزار شد. 

در این آیین سراسری هدایای ارزشمند معنوی به همراه تقدیرنامه ویژه از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور به پیرغلامان با اخلاص سیدالشهدا (ع) در گلستان اهدا شد.

در این مراسم، از حاج محمد پارسا ازخادمان اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، چایی ریز و آشپز هیئت جان نثاران گرگان و  حجت اله قائمی، خادم و  مسئول هیئت مسجد ابوالفضلی بالاجاده کردکوی تقدیر شد.

این مراسم با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، نماینده بنیاد دعبل خزاعی در گلستان و جمعی از نوکران، پیرغلامان و مداحان گلستان انجام شد که در  روزهای آینده دیگر پیرغلامان اهل بیت (علیه السلام) نیز تکریم می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید