کد خبر:6778
پ

پلمب ۱۰ موسسه حقوقی غیرمجاز در گرگان

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این موسسه ها بدون داشتن تخصص و مجوز، مشاوره های حقوقی به مراجعان می دادند و پول های هنگفت می گرفتند. زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حیدر آسیابی اظهار کرد: حفاظت و اطلاعات دادگستری استان برای شناسایی و برخورد با موسسه های حقوقی غیرمجاز ،طرح پایش این موسسه […]

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این موسسه ها بدون داشتن تخصص و مجوز، مشاوره های حقوقی به مراجعان می دادند و پول های هنگفت می گرفتند.

زندی به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حیدر آسیابی اظهار کرد: حفاظت و اطلاعات دادگستری استان برای شناسایی و برخورد با موسسه های حقوقی غیرمجاز ،طرح پایش این موسسه ها را در دستور کار دارد و این ۱۰ موسسه هم در قالب همین طرح شناسایی و پلمب شد.
وی افزود: در برخی از این موسسه های حقوقی غیرمجاز ِ پلمب شده، با وعده حل تضمینی مشکل مراجعان و ارائه مشاوره های حقوقی اشتباه ، از مراجعان تا ۱۰۰ میلیون تومان هم پول می گرفتند.
وی ادامه داد: برخی از این موسسه ها هم به محل تردد کارچاق کن ها تبدیل شده بود.
رئیس کل دادگستری گلستان از مردم خواست: برای دریافت خدمات حقوقی به وکلا و یا موسسه های حقوقی که مجوز از قوه قضاییه دریافت کرده اند، مراجعه کنند.
آسیابی گفت: افرادی که قربانی موسسه های حقوقی غیرمجاز شده اند برای طرح شکایت یا گزارش به دفاتر حفاظت و اطلاعات دادگستری ها و دادسراهای استان مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۱۵۸۰ تماس بگیرند و تخلف این موسسه ها را گزارش دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید