کد خبر:7191
پ

وصول بیش از ۷ میلیارد مطالبه بانکی دو بدهکار در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان از وصول بیش از ۷ میلیارد تومان دیگر از مطالبات بانکی در گلستان خبر داد. حیدر آسیابی اظهار کرد: از زمان تشکیل کمیته وصول مطالبات بانکی از دو ماه پیش در دادسرای مرکز استان، هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مطالبات بانکی به بیت المال بازگشت. وی افزود: این مطالبات […]

رئیس کل دادگستری گلستان از وصول بیش از ۷ میلیارد تومان دیگر از مطالبات بانکی در گلستان خبر داد.

حیدر آسیابی اظهار کرد: از زمان تشکیل کمیته وصول مطالبات بانکی از دو ماه پیش در دادسرای مرکز استان، هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مطالبات بانکی به بیت المال بازگشت.
وی افزود: این مطالبات مربوط به دو بدهکار بانک های ملت و کشاورزی بود و برای بازگشت بقیه بدهی هم مهلت تعیین شد.
وی گفت: کمیته وصول مطالبات بانکی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری تشکیل شده است و دادستان مرکز استان و شورای هماهنگی بانک‌ها در آن عضویت دارند.
آسیابی با بیان این که لیست بدهکاران بانکی به تفکیک هر بانک به این کمیته ارائه شده است، افزود: بدهکاران به دادسرا احضار و با حضور مدیران بانکهای مربوطه، درباره ساز و کار و زمان بازپرداخت این تسهیلات، مهلت تعیین می شود.
این مقام ارشد قضایی گلستان گفت: پیش از این هم با پیگیری دادگستری بیش از ۱۳۰ میلیارد تومان از معوقات بانکی مربوط به شش بدهکار عمده سیستم بانکی استان که از چهار بانک تسهیلات گرفتند اما پس ندادند، به بیت المال بازگشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

کلید مقابل را فعال کنید