کد خبر:3213
پ

هیئات مذهبی مرکز تحولات و خدمت رسانی اجتماعی هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهل بیت(ع) است، گفت: هیئات مذهبی مرکز تحولات و خدمت رسانی اجتماعی هستند. به گزارش خبرنگار تحرک نو،حجت الاسلام عباسعلی گرزین در آئین افتتاحیه کانون فارغ التحصیلان،خیریه و هیئت دانش آموزی دبیرستان دخترانه صدرای ولایت گرگان اظهار کرد:مؤسسه خیریه، هیئت […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهل بیت(ع) است، گفت: هیئات مذهبی مرکز تحولات و خدمت رسانی اجتماعی هستند.

به گزارش خبرنگار تحرک نو،حجت الاسلام عباسعلی گرزین در آئین افتتاحیه کانون فارغ التحصیلان،خیریه و هیئت دانش آموزی دبیرستان دخترانه صدرای ولایت گرگان اظهار کرد:مؤسسه خیریه، هیئت و کانون فارغ التحصیلان این دبیرستان یک دانشگاه تربیتی و معنوی هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که مرور و بازخوانی دانش فارغ التحصیلان این دبیرستان‌ها آثار و برکات فراوانی دارد، گفت: از ظرفیت و استعدادهای فارغ التحصیلان این دبیرستان‌ها در تحولات هدفمند در حوزه علوم انسانی حداکثر استفاده و بهره برداری را خواهیم داشت.

وی افزود:زیرساخت‌های شخصیتی و هویتی و ریشه‌های فارغ التحصیلان این دبیرستان قابل اعتقاد، قوی و اصیل است و این موضوع به شکل گیری سلامت جمعی آنها کمک می‌کند.

گرزین با بیان اینکه فارغ التحصیلان دبیرستان‌های صدرای ولایت،جهادی،خودجوش، انقلابی،علمی و مهارتی و در حوزه علوم انسانی تحول آفرین هستند،اضافه کرد:قرار است فارغ التحصیلان این دبیرستان‌ها جز کادرهای آینده مدیریتی،حقوقی،سیاسی،معرفتی و فکری نظام اسلامی شوند.

وی با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهلبیت (ع) است،گفت:هیئات مذهبی جای ارادت،رشد و پرورش یافتن به انوار مقدسه و مرکز چشمه تحولات و خدمت رسانی اجتماعی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: محبت،عنایت،رحمت و کرامت امام حسین (ع) چشیدنی است و انسان باید آن را حس کند و اشک ریختن و عزاداری پل و ابزار است که اثر وجودی انسان را چندین برابر می‌کند.

وی یادآور شد:دبیرستان‌های صدرای ولایت دبیرستان‌هایی هستند که با اشارات رهبر معظم انقلاب که چندنمونه در کشور هستند تشکیل شده است برای اینکه در حوزه علوم انسانی ما بتوانیم کادرهای انقلابی، فکری و معرفتی برای نظام در حوزه علمی و دانشگاه تربیت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید