کد خبر:3003
پ

هشت پایگاه خبری و نشریه مکتوب در گلستان مجوز فعالیت گرفتند

مسوول واحد نشریات و رسانه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت که شهریورماه امسال یک پایگاه خبری تحلیلی، یک هفته نامه و پنج فصلنامه و یک ۲ فصلنامه در این استان با موافقت هیات نظارت بر مطبوعات معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و اسلامی مجوز فعالیت گرفتند. حسن دیلم در گفت و […]

مسوول واحد نشریات و رسانه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت که شهریورماه امسال یک پایگاه خبری تحلیلی، یک هفته نامه و پنج فصلنامه و یک ۲ فصلنامه در این استان با موافقت هیات نظارت بر مطبوعات معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و اسلامی مجوز فعالیت گرفتند.

حسن دیلم در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد:مجوز فعالیت پایگاه خبری تحلیلی “تنلگر کتول” به مدیر مسوولی محمد مزیدی و هفته نامه “روزگار گلستان” به مدیر مسوولی حمید میرزاعلی است.

وی ادامه داد:مجوز فصلنامه های “بهره برداری و پرورش آبزیان” و ” مدیریت خاک و تولید پایدار” برای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، فصلنامه های ” فیزلوژی حرکت و تندرستی” و ” مدیریت رفتار سبز” برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، فصلنامه ” نیمروز وطن” به صاحب امتیازی محبوبه قربانی و مدیر مسوولی محمد آذری مهر و دو فصلنامه “تحقیقات فقه حقوق خانواده” برای مرکز مدیریت حوزه علمیه استان و به مدیر مسوولی سید ضیاء الدین کیا حسینی صادر شد.

به گفته وی مرداد امسال پایگاه خبری تحلیلی “روستا آنلاین” به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی سامان مرادحسینی، پایگاه خبری تحلیلی “سمرنیوز” به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی شبیر دائمی و ماهنامه “بشارت گلستان” به صاحب امتیازی و مدیر مسوولی حمیده عرب مجوز فعالیت دریافت کرده بودند.

دیلم اظهارداشت:در گلستان ۹۲ نشریه مکتوب، ۵۸ پایگاه برخط الکترونیک و ۱۳ پایگاه غیر برخط الکترونیک (هفته نامه، دو هفته نامه،و ماهنامه) مجوز فعالیت دارند.

در استان گلستان واقع در شمال کشور، یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت متشکل از اقوام و مذاهب زندگی می کنند که ۵۳ درصد آن شهرنشین هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید