کد خبر:6799
پ

هدف ما ایجاد شهر هوشمند در گلستان است

استاندار گلستان با تاکید بر ظرفیت های بالای استان در حوزه ارتباطات اظهار کرد: بر اساس سند بخشی توسعه در حوزه فناوری و ارتباطات هدف ما ایجاد شهرهای هوشمند در گلستان است و البته در این مسیر همراهی همه دلسوزان ضروری است. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ علی محمد زنگانه امروز شنبه ۱۹ آذر […]

استاندار گلستان با تاکید بر ظرفیت های بالای استان در حوزه ارتباطات اظهار کرد: بر اساس سند بخشی توسعه در حوزه فناوری و ارتباطات هدف ما ایجاد شهرهای هوشمند در گلستان است و البته در این مسیر همراهی همه دلسوزان ضروری است.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ علی محمد زنگانه امروز شنبه ۱۹ آذر در آیین آغاز عملیات اجرایی توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران در استان گلستان که با حضور ابراهیم محمود زاده رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و دیگر مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه در گذشته گام های ارزشمندی در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه فناوری های دیجیتال در استان برداشته شده و امیدواریم همین طور که تا کنون ۳ هزار کیلومتر فیبر نوری در گلستان اجرا شده، ادامه این مسیر نیز با سرعت بالا اجرایی شود.
وی افزود: پروژه های ارزشمندی در استان در حال اجرا است و یا برنامه ریزی اجرای آن در حال انجام است که پیوست فناورانه در هر پروژه ای ضروری است و می تواند ما را در نیل به اهداف توسعه یاری کند.
استاندار گلستان یادآور شد: توجه به ارتقا سهم اقتصاد دیجیتال در مجموع مباحث اقتصادی استان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که ایجاد اشتغال در حوزه دیجیتال بهترین روش اشتغالزایی با هزینه و فایده بالاست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید