کد خبر:12500
پ

نیروی انتظامی ۵۱۲ نقطه آلوده گلستان را پاکسازی کرد

فرمانده انتظامی گلستان‌ گفت: ۵۱۲ نقطه آلوده و جرم‌خیز این استان در راستای اجرای طرح «پیشگامان امنیت انتظامی چهار» پاکسازی شد. به گزارش تحرک نو،سردار محمدسعید فاضل‌دادگر روز شنبه در حاشیه برپایی نمایشگاه دستاوردهای این طرح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح از هفتم تا یازدهم آذرماه در شهرها و بخش‌های مختلف گلستان اجرا […]

فرمانده انتظامی گلستان‌ گفت: ۵۱۲ نقطه آلوده و جرم‌خیز این استان در راستای اجرای طرح «پیشگامان امنیت انتظامی چهار» پاکسازی شد.

به گزارش تحرک نو،سردار محمدسعید فاضل‌دادگر روز شنبه در حاشیه برپایی نمایشگاه دستاوردهای این طرح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح از هفتم تا یازدهم آذرماه در شهرها و بخش‌های مختلف گلستان اجرا شد و در در راستای اجرای آن میزان سرقت‌ها ۲۲ درصد کاهش یافت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این طرح ۲۳۰ معتاد متجاهر که بخش عمده‌ای از آنان نقش اساسی در سرقت‌های خرد دارند، به همراه ۲۰ نفر از اراذل و اوباش دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در حوزه وسایل نقلیه مسروقه کشف شده در مدت اجرای طرح ۳۹ دستگاه خودرو کشف شد.

وی اضافه کرد: پلیس مواد مخدر و سایر همکاران در کلانتری و پاسگاه‌ها در همین مدت ۱۲۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی گلستان‌ گفت: در قاچاق سوخت پنج هزار و ۲۰۰ لیتر و قاچاق چوب هم ۲ تن کشف شد.

فاضل‌دادگر یادآور شد: همچنین در این مدت ۱۵۳ وسایل نقلیه به دلیل رفتار خارج از رفتار خارج از عرف رانندگان و ۹۷ موتورسیکلت که ایجاد مزاحمت کرده بودند توقیف شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید