کد خبر:6046
پ

نمره قبولی آموزش دیجیتالی در ایران

ایران توانست از بدو شیوع کرونا در دنیا، روی به سمت توسعه بستر آموزش دیجیتال بگرداند تا در کمترین زمان ممکن (همزمان با وقوع بحران)، راه برون‌رفت از شرایطی که نظام تعلیم و تربیت بسیاری از کشورها دنیا را مختل کرد، چاره کند. ▪️سال ۲۰۱۹ خبری منتشر شد که دنیا را تغییر داد. نخستین موارد […]

ایران توانست از بدو شیوع کرونا در دنیا، روی به سمت توسعه بستر آموزش دیجیتال بگرداند تا در کمترین زمان ممکن (همزمان با وقوع بحران)، راه برون‌رفت از شرایطی که نظام تعلیم و تربیت بسیاری از کشورها دنیا را مختل کرد، چاره کند.

▪️سال ۲۰۱۹ خبری منتشر شد که دنیا را تغییر داد. نخستین موارد رویت شده «ویروس کرونا» در ووهان چین؛ معلم‌ها و اساتید در سراسر دنیا کاری را شروع کردند که هیچ تصوری از نتیجه و دستاوردهای آن نداشتند؛ آموزش در پلتفرم‌های مجازی.

▪️اپراتورهای ارتباطی کشور با توجه به مجازی شدن همه فعالیت‌ها، با در دست داشتن زیرساخت‌های اینترنتی به‌سرعت وارد این موضوع شدند.

▪️اپراتور اول تلفن همراه کشور، تنها اپراتوری بود که اقدامات خود را به مرحله اجرا رساند و با توجه به پیشگامی در عرصه ورود به نسل پنجم ارتباطی(5G) اپلیکیشنی کاملا بومی را طراحی کرد که به سرعت در دسترس دانش‌آموزان و معلمان قرار گرفت/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید