کد خبر:3809
پ

نقش آثار و ارزشهای دفاع مقدس در گسترش فرهنگ دفاع مقدس می توانند نقش آفرینی کنند

سرهنگ «محمدرضا کاظمی» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان با «علی اکبر نصیری» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان دیدار و گفت‌وگو کرد. مدیرعامل شرکت توزیع برق گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان،تصریح کرد:نقش و اهمیت حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در پیشبرد و گسترش فرهنگ دفاع مقدس و ارزشهای آن […]

سرهنگ «محمدرضا کاظمی» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان با «علی اکبر نصیری» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان،تصریح کرد:نقش و اهمیت حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در پیشبرد و گسترش فرهنگ دفاع مقدس و ارزشهای آن و فضای ذهنی مردم بسیار می توانند نقش آفرینی کنند.

وی در ادامه گذری هم بر اقدامات انجام شده از سوی صنعت برق جهت ارج نمودن یادو خاطره شهدا گفت : واگذاری انشعاب و تامین برق یادمان شهدا انجام شد که حقیقتا نیروهای این شرکت اقدامات جهادی را انجام داده اند.

در ادامه سرهنگ کاظمی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان اضافه کرد: تاکنون شرکت توزیع نیروی برق گلستان اقدامات خوبی را به سرانجام رسانده که انصافا جای تقدیر و تشکر دارد و انتظاری که دوباره از این مجموعه داریم این است که برای تامین برق موزه دفاع مقدس که زیربنای 4 هزارو 17۰مترمربع دارد همچون قبل بیش از پیش کمک رسان این مجموعه باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در پایان اضافه کرد: تامین برق موزه دفاع مقدس نیز انشاله با انعقاد قرازداد در قالب نیرورسانی یا اهدایی با کمک دستگاه زیربط انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید