کد خبر:7473
پ

نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل گلستان تشدید شد

با هدف جلوگیری از صدوربارنامه های غیرواقعی: نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل گلستان تشدید شد سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشدید نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل استان خبرداد و گفت: این اقدام با هدف جلوگیری از صدور بارنامه […]

با هدف جلوگیری از صدوربارنامه های غیرواقعی:
نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل گلستان تشدید شد
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشدید نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل استان خبرداد و گفت: این اقدام با هدف جلوگیری از صدور بارنامه های غیرواقعی در استان با تشکیل گشت های مشترک و تیم داده کاوی به اجرا درآمده است.
محسن عامریون روز یکشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: باتوجه به اینکه احصای صحیح و واقعی پیمایش ناوگان رابطه مستقیم با تخصیص واقعی سوخت و رفع زمینه های قاچاق فرآورده های نفتی گازوئیل دارد نظارت برعملکرد شرکت های حمل و نقل تشدید شده است.
وی با بیان اینکه در استان ۸۰ شرکت حمل و نقل کالا فعالیت دارند، ادامه داد: در این طرح موارد احتمالی صدور بارنامه های غیرواقعی شرکت ها با استفاده از تجهیزات هوشمند و سامانه های کنترلی احصا و مصادیق بارنامه های غیرواقعی شناسایی می شود.
عامریون ادامه داد: مرتکبین این نوع تخلف برای برخوردهای قانونی؛ پس از تذکرات شفاهی و تکرار تخلف به کمیسیون های تخصصی رسیدگی شرکت ها(ماده ۱۲)، مالکین ناوگان (ماده ۱۴) و رانندگان (ماده ۱۱) ارجاع خواهند شد.
در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ روزانه ۱۸۰۰ بارنامه برای حدود ۴۸۱ هزار و ۱۲۲ سفر از مبداء استان در گلستان به اقصی نقاط کشور صادر و بیش از ۵ میلیون تن کالا جابه جا شد.
روابط عمومی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید