کد خبر:8383
پ

نزدیک به ۳۰ هزار مورد پایش دمای ادارات در استان گلستان به ثبت رسید

ا هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف و در راستای بهینه کردن مصرف ادارات استان  دربازه زمانی  پاییز و زمستان سال جاری  نزدیک به ۳۰ هزارمورد پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی دراستان گلستان به ثبت رسیده است.  به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان گلستان ، علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان  با اعلام […]

ا هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف و در راستای بهینه کردن مصرف ادارات استان  دربازه زمانی  پاییز و زمستان سال جاری  نزدیک به ۳۰ هزارمورد پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی دراستان گلستان به ثبت رسیده است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان گلستان ، علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان  با اعلام خبر پایش اماکن  دولتی و خصوصی  ، اظهارداشت: براساس بخشنامه ابلاغی معاون اول رئیس‌‌‌جمهور به اداره‌‌‌ها و سازمان‌های دولتی، این شرکت فرآیند پایش اندازه‌‌‌گیری و نظارت مصرف گاز طبیعی را در برنامه نظارتی خود قرارداد.

وی افزود: همزمان با فرارسیدن ایام سرد سال و لزوم صرفه جویی مشترکین در مصرف گاز طبیعی، این شرکت از ابتدای آذرماه اقدام به پایش مصرف تمامی سازمان‌ها، ادارات و مراکز دولتی و عمومی، مساجد، حسینیه ها و مدارس استان کرده است که در این ارتباط تاکنون ۳۰ هزار پایش را انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان  گلستان  تصریح کرد: نتیجه این پایش  صدور ۳ مورد ممانعت و ۳۸۴ مورد اخطار برای ادارات پرمصرف بوده است ضمن اینکه کارشناسان این شرکت در مرحله پایش مصرف نیز راهکارها و توصیه‌‌‌های لازم را به اداره‌‌‌های مربوطه ارائه  کرده  تا هرچه سریع‌‌‌تر با انجام اقدامات لازم مصرف گاز را بهینه کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید