کد خبر:15055
پ
مدیرکل امور مالیاتی گلستان؛

نامگذاری ساختمان مرکزی امور مالیاتی گلستان بنام شهید خدمت سید ابراهیم رئیسی

مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان گفت: به پاس ارج نهادن به یک عمر مجاهدت در راه خدا و خدمت به ملت، ساختمان مرکزی اداره کل امور مالیاتی گلستان به نام شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامگذاری شد. به گزارش تحرک‌نو از گرگان، حاجی مشهدی صبح امروز در گفتگوی خبری اظهار کرد: پیرو رهنمود استاندار […]

مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان گفت: به پاس ارج نهادن به یک عمر مجاهدت در راه خدا و خدمت به ملت، ساختمان مرکزی اداره کل امور مالیاتی گلستان به نام شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامگذاری شد.

به گزارش تحرک‌نو از گرگان، حاجی مشهدی صبح امروز در گفتگوی خبری اظهار کرد: پیرو رهنمود استاندار گلستان مبنی براینکه (( رئیسی عزیز پرچم خدمتی که تو برافراشته ای هیچ وقت به زمین نمی‌ماند)) اظهار کرد: افتخار داریم بعنوان اولین اداره کل در سطح استان گلستان ساختمان مرکزی امورمالیاتی استان گلستان را به نام این اسوه مقاومت و خدمت به خلق، شهید جمهور سید ابراهیم رئیسی نامگذاری کنیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان افزود: به امید آنکه بتوانیم، قدری از زحمات این مرد خستگی ناپذیر را جبران کرده و تلاشهای بی وقفه ایشان را در راه خدمت به ملت همیشه سرافراز ایران ارج نهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید