کد خبر:5056
پ

معاون قلابی ِ دادستان ِ گرگان به دام افتاد.

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری معاون قلابی ِ دادستان مرکز استان در گرگان خبر داد. 🔺حیدر آسیابی گفت: این فرد با ادعای این که معاون دادستان گرگان است به نفع یکی از طرفین دعوی با طرف دیگر پرونده دیدار و با تهدید از او می خواست از پیگیری شکایت خود در دادسرا منصرف شود. […]

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری معاون قلابی ِ دادستان مرکز استان در گرگان خبر داد.

🔺حیدر آسیابی گفت: این فرد با ادعای این که معاون دادستان گرگان است به نفع یکی از طرفین دعوی با طرف دیگر پرونده دیدار و با تهدید از او می خواست از پیگیری شکایت خود در دادسرا منصرف شود.

🔺آسیابی افزود: در پی دریافت گزارش های مردمی درباره دخالت فردی باادعای معاون دادستانی ، با توجه به حساسیت موضوع ، بلافاصله رصد و پایشِ اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان آغاز شد.

این مقام ارشد قضایی گلستان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان این معاون ِ قلابی شناسایی و دستگیر شد.

آسیابی افزود: افرادی که در دام ِ این فرد گرفتار شده اند برای شکایت به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان ، بلوار شهدی کلانتری ( کمربندی ) ، خیابان دانشجو ( جهاد) ، دادگستری کل مراجعه کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان به مردم توصیه کرد: مراقب باشند تا در دام ِ افرادی که مدعی ِ زد و بند یا نفوذ در دادگستری هستند و یا این که خود را با عناوین قضایی معرفی می کنند،نیفتند و اگر سر ِ راهشان افراد اینچنینی قرار گرفتند می توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان تماس بگیرند و گزارش دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن، بررسی و اقدام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید