کد خبر:6726
پ

مسیر سه کیلومتری دسترسی به آبشار زیارت ساماندهی می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان از ساماندهی مسیر سه کیلومتری دسترسی به آبشار زیارت خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمدجواد ساوری در بازدید میدانی از روستای زیارت در راستای ساماندهی گردشگری این روستا اظهار کرد: همه دستگاه‌های متولی، ذی‌نفع و ذی‌مدخل در این امر، پای‌کار آمده‌اند تا گره مشکلات این روستای غنی […]

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان از ساماندهی مسیر سه کیلومتری دسترسی به آبشار زیارت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمدجواد ساوری در بازدید میدانی از روستای زیارت در راستای ساماندهی گردشگری این روستا اظهار کرد: همه دستگاه‌های متولی، ذی‌نفع و ذی‌مدخل در این امر، پای‌کار آمده‌اند تا گره مشکلات این روستای غنی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها را بگشایند.

وی افزود: با بررسی طرح ساماندهی گردشگری روستای زیارت در قرارگاه عملیاتی توسعه گردشگری استان و بازدید امروز مدیران، مقرر شد تا دستگاه‌های اجرایی بر اساس زمان‌بندی معین، اقدامات موردنیاز را برای ساماندهی گردشگری این منطقه اجرایی کنند.

ساوری گفت: در نخستین گام، امور اراضی با همکاری اداره راه با ارسال تیم‌های کارشناسی و بررسی موارد فنی منطقه، هرچه سریع‌تر مقدمات لازم برای زیرسازی و بهسازی سه کیلومتر مسیر دسترسی روستای زیارت تا آبشار را مهیا می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید