کد خبر:2478
پ

مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با انسجام بیشتری به پیش می رود

مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با انسجام بیشتری به پیش می رود فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که تمام توان سپاه استان در اختیار علوم پزشکی قرار می گیرد، گفت:مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با انسجام بیشتری به پیش می رود. به گزارش تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در جلسه ستاد استانی مقابله با […]

مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با انسجام بیشتری به پیش می رود

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که تمام توان سپاه استان در اختیار علوم پزشکی قرار می گیرد، گفت:مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با انسجام بیشتری به پیش می رود.

به گزارش تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهارکرد:ما در گام اول طرح شهید سلیمانی با غربالگری به موقع جامعه هدف، کاهش محسوس ابتلا و همه گیری را در استان شاهد بودیم.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:در مرحله جدید طرح شهید سلیمانی با فرمان فرمانده معظم کل قوا شورای راهبردی دفاع زیستی را تا سطح روستای های استان شکل داده ایم تا با یک انسجام پیش برویم.

وی ادامه داد:آماده ایم تمام سالن های ورزشی و امکانات سپاه را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهیم تا به مرکز واکسیناسیون تبدیل شود.

ملک شاهکوهی گفت:اجرای واکسیناسیون، رعایت پروتکل های بهداشتی، نظارت بر اجرای محدودیت ها و رزمایش کمک مومنانه، مهمترین برنامه های ما در مرحله دوم طرح شهید سلیمانی است.

وی بیان کرد:امروز مسئله اول و فوری کشور رفع پیک پنجم کرونا است و سپاه و بسیج که از دل مردم شکل گرفته، در هر زمینه ای که لازم باشد در خدمت مردم خواهد بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:تاکنون ۱۰۰ نفر از کادر درمانی نیروی زمینی سپاه پاسداران برای کمک به پرستاران و پرسنل درمانی بیمارستان های استان آمده اند تا از باری که روی دوش این عزیزان است بکاهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید