کد خبر:1778
پ

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان خبرداد:

هر 10 دقیقه یک درگیری در بیمارستان‌های گلستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به حجم بالای مراجعه بیماران به بیمارستان‌های استان از وقوع درگیری در هر 10 دقیقه در بیمارستان‌های استان خبر داد و خواستار رسیدگی جدی ستاد کرونا استان به مشکلات بیمارستان‌های استان شد. علی متکی امروز در گفت‌وگو با […]

هر 10 دقیقه یک درگیری در بیمارستان‌های گلستان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به حجم بالای مراجعه بیماران به بیمارستان‌های استان از وقوع درگیری در هر 10 دقیقه در بیمارستان‌های استان خبر داد و خواستار رسیدگی جدی ستاد کرونا استان به مشکلات بیمارستان‌های استان شد.

علی متکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد:متاسفانه حجم مراجعه بیماران به بیمارستان‌های استان به اندازه‌ای است که دیگر تخت خالی برای پذیرش بیماران در برخی از بیمارستان‌های استان وجود ندارد و در مجموع در استان تخت‌های خالی به اندازه انگشتان دست است.

وی ادامه داد:بیمارستان‌های نه تنها در پذیرش بیماران کرونا در استان دچار مشکل شده‌اند، حتی در پذیرش بیماران تصادفی، حوادث، اورژانسی و مشابه نیز دچار مشکل هستند.

تحمل و تاب‌آوری همکاران به‌خصوص پرستاران بیمارستان‌ها به پایین سطح ممکن رسیده است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان تصریح کرد:تمام تخت‌های اورژانس و راهرو‌های اورژانس بیمارستان‌ها،درمانگاه‌ها مملو از جمعیت،بیمار و مراجعه‌کننده است.

متکی گفت:این در شرایطی است که بسیاری از بیماران با دریافت خدمت درمان سرپایی به منزل هدایت شده و در منزل بستری و قرنطینه هستند.

وی اضافه کرد:متاسفانه به دلیل مشکلات موجود هر ۱۰ دقیقه در بیمارستان‌های استان یک درگیری با همکاران ما رخ می‌دهد و به واقع تحمل و تاب‌آوری همکاران به‌خصوص پرستاران بیمارستان‌ها به پایین سطح ممکن رسیده است.

بیمارستان‌های گلستان وضعیت عادی و آرامی ندارد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان تصریح کرد:متاسفانه نیروی انتظامی هم در بیمارستان‌ها مستقر نیست و برقراری نظم بیمارستان و برخورد با این درگیری‌ها توسط نیروهای انتظامات بیمارستان انجام می‌شود که تقاضا داریم ستاد استانی در این خصوص چاره‌ای بیاندیشند.

متکی بیان کرد:تاکید می‌کنم وضعیت بیمارستان‌ها وضعیت عادی و آرامی ندارد و باید همه دست به دست هم دهیم تا شرایط به وضعیت بهتری تبدیل شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید