کد خبر:1802
پ

مدیرکل راهداری گلستان خبرداد:

مسدود شدن ۲ محور در گلستان بر اثر سیلاب مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از مسدود شدن دو محور در استان بر اثر وقوع سیلاب خبرداد. مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: روز چهارشنبه و پنج شنبه بارش های خوب و موثری را در سمت شرق استان شاهد بودیم […]

مسدود شدن ۲ محور در گلستان بر اثر سیلاب

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از مسدود شدن دو محور در استان بر اثر وقوع سیلاب خبرداد.

مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: روز چهارشنبه و پنج شنبه بارش های خوب و موثری را در سمت شرق استان شاهد بودیم که باعث افزایش دبی آب رودخانه ها به خصوص در مناطق گالیکش و مینودشت شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود:حجم بالای آب رودخانه ها سبب شد تا آب از روی برخی از پل ها عبور کرده و برای ایمنی در رفت و آمد آن مسیرها را مسدود اعلام کردیم.

وی بیان کرد:هم اکنون محور دهستان آق سو، پل صالح آباد و همچنین مسیر گنبدکاووس به بایلر مسدود بوده و در بایلر همکاران راهداری مشغول ایجاد پل جدید هستند.

میقانی توضیح داد:مابقی محورها گشوده است و رفت و آمد وسائل نقلیه برقرار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت:همچنین سیلاب در برخی از مسیرهای شهرستان های گنبدکاووس،مراوه تپه و آزادشهر سبب ایجاد گل و لای بر روس سطح جاده شده بود که با حضور به موقع نیروهای راهداری برطرف شده یا در حال برطرف شدن است.

طبق گفته وی با هشدار هواشناسی برای بارش های اخیر،تمام اکیپ های راهداری در آماده باش بودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید