کد خبر:6969
پ

مدیران ناتوان در تحقق اسناد بخشی یک ماه آینده برکنار می شوند

نازنین زهرا احمدی از تحرک نو: استاندار گلستان گفت: مدیرانی که نتوانند در مسیر تحقق اهداف اسناد بخشی سی و یک گانه استان حرکت کنند به طور قطع تا یک ماه آینده برکنار می شوند. علی محمد زنگانه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با کمک نخبگان و دلسوزان و البته کارشناسان برنامه استراتژیک افق ۱۴۰۱ و اسناد بخشی […]

نازنین زهرا احمدی از تحرک نو: استاندار گلستان گفت: مدیرانی که نتوانند در مسیر تحقق اهداف اسناد بخشی سی و یک گانه استان حرکت کنند به طور قطع تا یک ماه آینده برکنار می شوند.

علی محمد زنگانه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با کمک نخبگان و دلسوزان و البته کارشناسان برنامه استراتژیک افق ۱۴۰۱ و اسناد بخشی سی و یک گانه را در استان تهیه کرده‌ایم که اهداف و چشم‌انداز در هر بخشی مشخص شده است.

استاندار گلستان افزود: برای تحول و عبور از چالش‌ها و مشکلات مزمن استان نیازمند همگرایی و همراهی همه دستگاه‌ها و مدیران هستیم، اگر مدیری نتواند در مسیر تحقق این اهداف حرکت کند به طور قطع تا یک ماه آینده دیگر مدیر نخواهد بود.

وی به مقوله لایروبی خلیج گرگان اشاره کرد و گفت: رسوب برداری خلیج گرگان از مصوبات بسیار مهم هیأت دولت در سفر استانی اسفند سال گذشته بود که اجرای پروژه بدون وقفه و با پیشرفت قابل قبول در حال انجام است.

زنگانه ادامه داد: لایروبی از مهم‌ترین نیازهای استان بود که در دولت‌های قبل از آن چشم‌پوشی شده بود.

استاندار گلستان افزود: با تحلیل و بررسی کارشناسانه به این نتیجه رسیدیم که ادامه روند خشکی خلیج گرگان نه فقط محدوده این پهنه آبی بلکه گلستان و حتی استان‌های همجوار را تحت تأثیر ریزگرد و تبعات ناشی از آن قرار خواهد داد.

وی گفت: خشک شدن خلیج گرگان، همه زحمات برای پیشرفت استان گلستان در حوزه‌های مختلف اعم از سلامت، محیط زیست و حتی جنگل‌های گلستان را تهدید می‌کند.

استاندار گلستان با اشاره به اجرای مطالعات و مدل‌های مختلف برای احیای خلیج گرگان گفت: رسوب برداری و برقراری ارتباط آبی بین خلیج گرگان و دریای خزر از طریق کانال آشور و آبرسانی به این پهنه آبی در معرض خطر به عنوان مؤثرترین روش شناسایی و در حال اجرا است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید