کد خبر:6147
پ

مدیران جدید شهرداری گرگان معارفه شدند

آیین تکریم و معارفه معاونین و مدیران جدید شهرداری گرگان با حضور سید محمدرضا سیدالنگی شهردار و علی شمسی قائم مقام وی برگزار شد. سیدالنگی ابتدا در معاونت زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک حضور یافت و ضمن معارفه «مقداد صادقیان» به عنوان سرپرست جدید این معاونت از زحمات «مرتضی فاضلی عارف» که به عنوان […]

آیین تکریم و معارفه معاونین و مدیران جدید شهرداری گرگان با حضور سید محمدرضا سیدالنگی شهردار و علی شمسی قائم مقام وی برگزار شد.

سیدالنگی ابتدا در معاونت زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک حضور یافت و ضمن معارفه «مقداد صادقیان» به عنوان سرپرست جدید این معاونت از زحمات «مرتضی فاضلی عارف» که به عنوان مدیر ارشد پروژه بزرگ شهربازی مدرن منصوب شده است، تقدیر کرد.

شهردار گرگان سپس به معاونت معماری و شهرسازی رفت و از «مجید طاهری» تقدیر و «شهرام شاکری» را به عنوان سرپرست جدید این معاونت و «محسن ضیائی» را به عنوان معاون وی معرفی کرد.

حضور در شهرداری مناطق سه گانه برنامه بعدی شهردار گرگان بود؛ جایی که «مجید میرزاحسینی» به عنوان سرپرست شهرداری منطقه یک، «مجید طاهری» به عنوان سرپرست شهرداری منطقه دو و «محسن کریمی» به عنوان سرپرست شهرداری منطقه سه معارفه شدند.

در شهرداری منطقه یک، محمدزمان مخبریان به عنوان سرپرست معاونت فنی و توسعه شهری، مهندس سوخته سرایی به عنوان سرپرست واحد شهرسازی،امین ابراهیمی به عنوان کارشناس واحد شهرسازی، حسین امامی به عنوان مدیر حقوقی و آتنا ولی الله ئی به عنوان سرپرست حسابداری منصوب شدند.

در شهرداری منطقه سه نیز جعفر جعفری به عنوان معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی، مریم شاهینی به عنوان مسئول فناوری اطلاعات، حاجی حسینی به عنوان کارشناس شهرسازی و جواد عسگری به عنوان مدیر حقوقی شهرداری منطقه سه منصوب و معارفه شدند.

اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی آخرین مقصد سیدالنگی بود. در این اداره، شهردار گرگان از نگاه متفاوت خود نسبت به گذشته و انتظارات و توقعاتش از این اداره مهم پرده برداشت و ضمن تقدیر از زحمات «مهدی مهاجر تبریزی» در مدت زمان تصدی این مسئولیت، «بیژن مومنی» را معرفی کرد.

همچنین مجید سعیدی به عنوان جانشین و حسن افروشه به عنوان مسئول توسعه این اداره منصوب شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید