کد خبر:1850
پ

مدیران استانی گزارشی به مردم ندادند

آخرین جلسه شورای اداری استان گلستان در آخرین روز دولت تدبیر و امید دراستانداری گلستان به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور و وزرا و معاونان دولت تدبیر و امید، همزمان در استان‌ها برگزار شد. دومین و آخرین جلسه شورای اداری دولت تدبیر و امید در استانداری گلستان امروز با حضور معاونان استاندار و […]

آخرین جلسه شورای اداری استان گلستان در آخرین روز دولت تدبیر و امید دراستانداری گلستان به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رئیس جمهور و وزرا و معاونان دولت تدبیر و امید، همزمان در استان‌ها برگزار شد.

دومین و آخرین جلسه شورای اداری دولت تدبیر و امید در استانداری گلستان امروز با حضور معاونان استاندار و مدیران استانی برگزار شد. نبود استاندار در آخرین جلسه به طور محسوسی جلوه می‌کرد و سایر مدیران استانی نیز گزارشی از اقدامات و کارهایی که در این 8 سال دولت انجام شده یا بر زمین مانده،ارائه نکردند.

تمام وقت این جلسه به ارائه گزارش عملکرد از معاون اول، رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر نفت، رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیر دادگستری و در نهایت رئیس جمهور گذشت و مدیران استانی تنها شنونده این سخنان بودند و هیچ گزارشی از عملکرد خود به مردم ارائه ندادند.

 ترک جلسه توسط خبرنگاران 

این در حالی بود که از خبرنگاران استانی هم برای حضور در این جلسه دعوت به عمل آمده بود ولی خبرنگاران پس از مشاهده اینکه جلسه سخنران استانی ندارد و کل جلسه به صورت ویدئو کنفرانس بوده و مختص ارائه گزارش مدیران ملی است در اواسط برنامه،جلسه خداحافظی را ترک کردند تا همه چیز در سکوت خبری به انتهای خود نزدیک شود.

روحانی رئیس جهمور دولت دوازدهم در آخرین روز کاری خود در حالی که انبوهی از هدایا از طرف وزرا به وی پیشکش شده بود را دریافت می‌کرد به ارائه گزارش کاری خود پرداخت و گفت: دوران تندوری و افراطی گری در کشور به پایان رسیده است هر چند هنوز برخی‌ها گمان می‌کنند تازه ابتدای این افراطی‌گری هاست.

 کاهش 116 میلیارد دلاری درآمد نفتی ایران در دو سال پایانی دولت دوازدهم 

رئیس جمهور از 7 قطعنامه سازمان ملل و شورای امنیت نام برد و برداشته شدن آن از سر ایران، اقدام مهم این دولت بیان کرد و گفت: در دو سال آخر دولت با وجود تحریم‌های ظالمانه 116 میلیارد دلار از درآمد نفتی ایران کاسته شد و این موضوع در کنار کرونا سایه عظیمی بر اقتصاد ایران انداخت.

روحانی برجام را بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید دانست و گفت: انتظار داشتیم در این دو سال پایانی و در این جنگ جهانی نابرابر اقتصادی، همه از مخالف و موافق در کشور کنار ما باشند و یا لااقل تخریب‌ها را کمتر کنند و یا تخریب‌های بزرگ متوقف شود اما هیچ کدام اتفاق نیفتاد و من به عنوان فرمانده اقتصادی در کشور بدون سرباز و اسلحه فرماندهی می‌کردم.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور نیز در این جلسه، اظهار داشت: با صادرات پتروشیمی، فولاد و مس و صادرت غیر نفتی توانستیم در زمان تحریم‌های ظالمانه کشور را اداره کنیم و هیچ کارخانه‌ای در این زمان بدون مواد اولیه نماند.

جهانگیری با بیان اینکه یک میلیون شغل همان ابتدای کرونا در کشور از دست رفت، گفت: با همه توان آمادگی انتقال تجریبات به دولت جدید را داریم وامید داریم این دولت بر مشکلات غلبه کند.

اما بدرقه دولت روحانی در روزآخر این دولت در حالی برگزار شد که مشکلات بسیاری بر گرده کشور ایران سنگینی می کند و امید است آغاز دولت سیزدهم طلوعی بر آمال و آرزوهای مردم ایران در ساحل امنیت و رفاه و امید به زندگی باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید