کد خبر:4204
پ

«قاسم قندهاری» بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان معارفه شد

«محمدرعیت» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابلاغی «قاسم قندهاری» را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع آن اداره کل منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در نشستی با حضور مدیرکل، معاونین و جمعی از کارکنان ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛ «قاسم […]

«محمدرعیت» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابلاغی «قاسم قندهاری» را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع آن اداره کل منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در نشستی با حضور مدیرکل، معاونین و جمعی از کارکنان ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛ «قاسم قندهاری» بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان معرفی شد و از زحمات و تلاش های «اکبرمهدوی نیا» که مدتی این مسئولیت را برعهده داشت قدردانی به عمل آمد.

در این جلسه «محمد رعیت» ضمن اشاره به زحمات و کوشش های «اکبرمهدوی نیا» و آرزوی موفقیت در ادامه ی مسیر خدمت وی در این دستگاه فرهنگی اجرایی، گفت: امید در فصل نوین خدمت قانون گرایی، تکریم و توجه به ارباب رجوع، توجه به خردجمعی، اخلاق گرایی، فرهنگ مداری و برای فرهنگ بودن، خودسازی و تاسی و قدم برداشتن در مسیر قرآن و عترت و انقلاب اسلامی را سرلوحه قرار دهیم و در تمامی سطوح برای ارتقاء دستگاه اهتمام ویژه بورزیم.

گفتنی است؛«قاسم قندهاری» تا پیش از این مدیریت مجتمع فرهنگی هنری بهارستان شهرستان گرگان را بر عهده داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید