کد خبر:3650
پ

قابلیت استفاده از شاد برای نابینایان فعال شد

نسخه جدید شاد، استفاده از این پلتفرم برای دانش‌آموزان نابینا و کم‌بینا را فعال کرد. 🔹قابلیت استفاده از این پلتفرم آموزشی برای نابینایان و کم‌بینایان، هم فعال شده است. 🔹با مناسب‌سازی نسخه 2.9.8 اپلیکیشن شاد، کاربران نابینا و کم‌بینا می‌توانند با استفاده از ابزار eSpeakNG منوها و پیام‌های موجود در شاد را بشنوند و به‌صورت […]

نسخه جدید شاد، استفاده از این پلتفرم برای دانش‌آموزان نابینا و کم‌بینا را فعال کرد.

🔹قابلیت استفاده از این پلتفرم آموزشی برای نابینایان و کم‌بینایان، هم فعال شده است.

🔹با مناسب‌سازی نسخه 2.9.8 اپلیکیشن شاد، کاربران نابینا و کم‌بینا می‌توانند با استفاده از ابزار eSpeakNG منوها و پیام‌های موجود در شاد را بشنوند و به‌صورت شنیداری از محتوای کانال‌ها و گروه‌ها استفاده نمایند.

🔹کاربران برای استفاده از این امکان باید پس از نصب ابزار eSpeakNG ، زبان گوشی خود را روی فارسی تنظیم کرده و سپس در تنظیمات گوشی گزینه talk back یا دستیار صوتی را از منوی دسترسی فعال کنند.

🔹شاد همچنین به‌منظور آشنایی بیشتر کاربران با این قابلیت، توضیحات و نحوه اجرای پلتفرم برای دانش‌اموزان نابینا و کم‌بینا را در بخش «شاد را بیشتر بشناسیم» قرار داده است.

🔹کاربران در صورت داشتن هرگونه مشکل در خصوص آپدیت جدید و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده از این پلتفرم توسط نابینایان و کم‌بینایان، می‌توانند با تنها شماره پشتیبانی شاد، 02143081 تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید