کد خبر:4245
پ

فراخوان طرح‌های آموزشیِ اقتصادی برای ارئه در شاد

مدیرعامل شبکه شاد در گفتگو با مهر: به‌زودی فراخوان دریافت طرح‌های خدمات افزوده در سایت وزارت آموزش‌وپرورش اعلام می‌شود تا فعالان آموزشی طرح‌های آموزشی اقتصادی خود را برای ارائه در شبکه شاد عرضه کند. ▪️کسی بابت برگزاری کلاس، ارسال تکلیف درسی، امتحان دادن یا امتحان گرفتن نباید پولی پرداخت کند، اما در بازار آموزش کشور […]

مدیرعامل شبکه شاد در گفتگو با مهر: به‌زودی فراخوان دریافت طرح‌های خدمات افزوده در سایت وزارت آموزش‌وپرورش اعلام می‌شود تا فعالان آموزشی طرح‌های آموزشی اقتصادی خود را برای ارائه در شبکه شاد عرضه کند.

▪️کسی بابت برگزاری کلاس، ارسال تکلیف درسی، امتحان دادن یا امتحان گرفتن نباید پولی پرداخت کند، اما در بازار آموزش کشور ارائه‌کنندگان خدماتی داریم که محصولاتی مفید برای دانش‌آموزان عرضه می‌کند.

▪️وزارت آموزش‌وپرورش طبق چارچوبی که با عنوان خدمات افزوده مصوب کرده است این مجوز را داده که در شبکه شاد ارائه چنین خدماتی امکان پذیرشود.

▪️کمیسیونی در وزارت آموزش‌وپرورش تشکیل شده و کارهای مقدماتی آن در حال انجام است؛ امیدواریم به‌زودی فراخوان دریافت این طرح‌ها در سایت وزارت آموزش و پرورش اعلام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید