کد خبر:7500
پ

فراخوان ثبت نام جشنواره «جوانان برتر ایران زمین» منتشر شد

معاون امور جوانان ورزش و جوانان گلستان گفت: فراخوان ثبت نام جشنواره «جوانان برتر ایران زمین» برای معرفی ۱۲ جوان برتر استان گلستان در چهار محور فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی منتشر شد. زندی به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ حامد ملاحسنی در در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: جشنواره جوان برتر ایران […]

معاون امور جوانان ورزش و جوانان گلستان گفت: فراخوان ثبت نام جشنواره «جوانان برتر ایران زمین» برای معرفی ۱۲ جوان برتر استان گلستان در چهار محور فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی منتشر شد.

زندی به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ حامد ملاحسنی در در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: جشنواره جوان برتر ایران زمین هر ساله در استان برگزار و جوان برتر دستگاه های مختلف معرفی میشد.

معاون امور جوانان گلستان افزود: امسال تلاش داریم با مردمی تر کردن این جشنواره، جوانان برتر گلستانی را معرفی کنیم تا استعداد های آنها دیده شود.

ملاحسنی بیان کرد: جشنواره جوان برتر ایران زمین در چهار محور اساسی فرهنگی، علمی، اقتصادی و اجتماعی تعریف شده است که در ذیل آنها ۱۲ عرصه دیده شده است.

وی افزود: دستگاه هایی که حول این محور ها متولی هستند، احصا جوانان برتر و داوری جشنواره را برعهده دارند.

ملاحسنی گفت: در هر شهرستان جوانان برتر معرفی می شوند و مورد تقدیر قرار می گیرند و در نهایت در سطح استان به ۱۲ جوان برتر می رسیم.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره به مناسبت هفته جوان برگزار می شو، ادامه داد: جوانان علاقه مند به شرکت در این جشنواره و دریافت شاخص های اختصاصی در رسته های مذکور تا تاریخ ۱۴ بهمن ماه به سایت javanbartar-golestan.ir مراجعه کنند.

وی در پایان تاکید کرد که این جشنواره ویژه جوانان ۱۸ تا ۳۵ ساله است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید