کد خبر:12463
پ
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان‌:

غرق شدن زوج جوان گلستانی‌ در استخر پرورش ماهی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان‌ با اشاره به پشتیبانی از نیروهای آتش‌نشانی توسط امدادگران این جمعیت در خصوص غرق‌شدن افرادی با هویت معلوم‌ در یک‌ استخر پرورش ماهی در شرق این استان، گفت: این حادثه منجر به فوت یک‌ زوج جوان شد. به گزارش تحرک نو به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان‌ با اشاره به پشتیبانی از نیروهای آتش‌نشانی توسط امدادگران این جمعیت در خصوص غرق‌شدن افرادی با هویت معلوم‌ در یک‌ استخر پرورش ماهی در شرق این استان، گفت: این حادثه منجر به فوت یک‌ زوج جوان شد.

به گزارش تحرک نو به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، قاسم غریب‌آبادی پنجشنبه شب در تشریح این حادثه اظهار داشت: براساس اعلام فرمانداری شهرستان کلاله به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان (EOC)، حادثه در روستای کنگور واقع در جاده شعبه نفت مسیر کلاله به گالیکش در استخر پرورش ماهی یوسف پپسیانی رخ داد.

وی با بیان این که بلافاصله پس از دریافت این گزارش یک تیم چهار نفره از پایگاه مرکزی کلاله با یک دستگاه خودرو کمکدار سبک به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: حادثه‌ دیدگان این سانحه ۲ نفر بودند که در محل جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: متوفیان یک مرد و یک زن به ترتیب ۳۶ و ۲۶ ساله بودند و نیروهای اعزامی هلال احمر، با همکاری غواصان آتش‌نشانی پس از دستیابی به متوفیان، آن ها را تحویل عوامل انتظامی دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

کلید مقابل را فعال کنید